ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Поезія — дотик до душі

Поезія — дотик до душі

25 переглядів

Всесвітньому дню поезії був присвячений літературно-мистецький захід, який недавно відбувся у с. Ленківцях. Його ведучі Ірина Шулик та Оксана Никончук  зробили екскурс в історію виникнення свята. Учасники заходу читали твори своїх улюблених поетів. А родзинкою свята стали самодіяльні поетеси Ленковецької громади Олена Володимирівна Іськова–Миклащук та Людмила Василівна Петрова.

Олена Володимирівна — уродженка с. Вербовець, працює заступником директора тамтешнього навчального закладу, член Національної спілки письменників України з 2016 року. Вона — авторка збірок «Рветься душа в небо» та «Небо в окопах», лауреат різних літературних конкурсів. А ще торік поетеса здобула премію за твір «Нерви» у конкурсі «Коронація слова».

Людмила  Василівна Петрова за фахом також педагог, працює завідуючою дитячим позашкільним закладом «Веселка» у с. Лавринівцях, депутат Ленковецької сільської ради, активна учасниця художньої самодіяльності. З-під пера талановитої землячки вийшло чимало чудових поетичних творів, які хвилюють душу.

Усі, затамувавши подих, слухали ліричні, патріотичні вірші, про дітей, школу і загалом про життя у всіх його проявах. У виконанні аматорів з Лавринівець звучали пісні на вірші Людмили Петрової, інсценізацію уривка з драми-феєрії «Лісова пісня» майстерно виконали учні місцевої школи Аліна Ковальчук та  Віталій Печенюк.

Наприкінці заходу Олена Іськова–Миклащук подарувала його організаторам одну із своїх збірок, а спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Лідія Богурська на згадку про цю приємну зустріч від усіх учасників поетичного вечора подарувала поетесам обереги.

Світлана СИДОРЧУК,

директор Ленковецького будинку культури.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести