Двадцять сьомого липня минуло 32 роки, як у свій день народження у далекій азійській країні загинув наш земляк Михайло Франчук. Саме цього дня члени Шепетівської спілки ветеранів Афганістану Валерій Окорський, Олександр Гурінович, Ростислав Широкий, Сергій Хом’як, Валерій Лук’янчук, Олександр Мугель, Віктор Чорноус та Віктор Бєлкін відвідали батьків загиблого – Івана Степановича та Ганну Трохимівну, які мешкають у селі Жолудках.

Нікуди правди діти: влада у нашій державі не завжди підтримувала ветеранів, які пройшли горнило афганської війни. Але на Шепетівщині, завдяки тісній співпраці з органами місцевого самоврядування, Шепетівська СВА таку підтримку відчуває. І того дня представники Судилківської ОТГ Алла Товстюк і Людмила Охрімець, працівники культури Валентина Огородник і Тетяна Сверчевська разом із заступником голови Шепетівської районної ради Артуром Мовсісяном приєдналися до заходу із вшанування пам’яті воїна-героя, загиблого в Афганістані.

Присутні на заході поклали квіти біля пам’ятного знака, що у полі, яке носить ім’я Михайла Франчука, та на цвинтарі. Відбувся й молебень за загиблим у місцевому храмі. Крім того рідні Михайла отримали матеріальну допомогу.

Свою щиру вдячність родина Франчуків та Шепетівська СВА висловлюють також депутату обласної ради Враму Мовсісяну, Корпорації «Сварог Вест Груп» та її благодійному фонду за багаторічну моральну та матеріальну підтримку.

В.ПИПИЧ,

член Шепетівської СВА, учасник

бойових дій в Афганістані.

 

На знімках: під час вшанування памяті М.Франчука.