ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Покликання медиків — оберігати життя

Покликання медиків — оберігати життя

18 переглядів

Важко переоцінити роль медичного працівника. Адже саме він оберігає найцінніше, що є у людини, – її життя.
Тож у День медичного працівника, який цього року відзначаємо 21 червня, хочу висловити вам, шановні медпрацівники, вдячність за сумлінну роботу, завдяки якій Шепетівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги увійшов до 15 кращих з понад 1000 таких закладів в Україні.
Наразі заклад має в структурі 18 амбулаторій, з них 11 сільських та 7 міських, 33 фельдшерських пункти, обслуговує понад 58 тисяч громадян, які уклали дек­ларації з нашими сімейними лікарями.

Команда Центру взяла участь у грантовому проєкті USAID UKAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». У рамках цього проєкту ми значно покращили якість та сервіс надання медичної допомоги, запровадили сучасні електронні технології: електронний запис на прийом, електронні амбулаторні картки, контактцентр. Також закупили відповідне медичне обладнання для кожного сімейного лікаря, провели ремонтні роботи у дитячій амбулаторії, у сільських амбулаторіях Чотирбок та Михайлючки.
Завдяки реалізації державної програми підтримки сільської медицини цього року збудовані та введені в експлуатацію дві нові сучасні амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Корчику та Судилкові, придбано три сучасні автомобілі «Renault–Duster», які закріплені саме за сільськими амбулаторіями.
Ми й надалі будемо покращувати якість надання медичної допомоги. У нашому колективі створені всі умови для реалізації кадрового менеджменту, зарплата лікарів перевищує середню зарплату по району. Наразі у нас працюють 45 лікарів з різних регіонів України.
Шановні колеги! Вітаю вас зі святом! Бажаю міцного здоров’я, миру та добра, благополуччя вашим сім’ям!
Андрій НЕЧИПОРУК,
головний лікар КП «КНП
Шепетівський Центр ПМСД»
Шепетівської районної ради.

Залиште Ваш коментар
Перевести