Важко переоцінити роль медичного працівника. Адже саме він оберігає найцінніше, що є у людини, – її життя.
Тож у День медичного працівника, який цього року відзначаємо 21 червня, хочу висловити вам, шановні медпрацівники, вдячність за сумлінну роботу, завдяки якій Шепетівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги увійшов до 15 кращих з понад 1000 таких закладів в Україні.
Наразі заклад має в структурі 18 амбулаторій, з них 11 сільських та 7 міських, 33 фельдшерських пункти, обслуговує понад 58 тисяч громадян, які уклали дек­ларації з нашими сімейними лікарями.

Команда Центру взяла участь у грантовому проєкті USAID UKAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». У рамках цього проєкту ми значно покращили якість та сервіс надання медичної допомоги, запровадили сучасні електронні технології: електронний запис на прийом, електронні амбулаторні картки, контактцентр. Також закупили відповідне медичне обладнання для кожного сімейного лікаря, провели ремонтні роботи у дитячій амбулаторії, у сільських амбулаторіях Чотирбок та Михайлючки.
Завдяки реалізації державної програми підтримки сільської медицини цього року збудовані та введені в експлуатацію дві нові сучасні амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Корчику та Судилкові, придбано три сучасні автомобілі «Renault–Duster», які закріплені саме за сільськими амбулаторіями.
Ми й надалі будемо покращувати якість надання медичної допомоги. У нашому колективі створені всі умови для реалізації кадрового менеджменту, зарплата лікарів перевищує середню зарплату по району. Наразі у нас працюють 45 лікарів з різних регіонів України.
Шановні колеги! Вітаю вас зі святом! Бажаю міцного здоров’я, миру та добра, благополуччя вашим сім’ям!
Андрій НЕЧИПОРУК,
головний лікар КП «КНП
Шепетівський Центр ПМСД»
Шепетівської районної ради.