Попереднього тижня у приміщенні Шепетівської райдержадміністрації відбувся виїзний прийом громадян, який провели директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації Юрій Гриневич та начальник Управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Сергій Дашковський разом із головою райдержадміністрації Романом Підопригорою.

На прийомі побували мешканці району, які порушували різні питання життєзабезпечення населених пунктів. Так, у жителів Пліщина велике занепокоєння викликає питання незадовільного стану тамтешніх доріг. З проханням посприяти у проведенні ремонту доріг у селі, зокрема вулиці Шевченка, звернулась Наталія Курда.

Про поліпшення телефонного зв’язку у населених пунктах Хутір, Корчик та Романів звернувся Корчицький сільський голова Василь Кондратюк. У зв’язку з тим, що ці села розташовані у лісовій зоні та є віддаленими від райцентру, вирішенням проблеми може стати встановлення вишки мобільного зв’язку «Київстар», про що і просить громада.

Також Василь Романович висловив нарікання щодо відключень електроенергії, яке часто відбувається без попередження. За його словами, наразі відбувається щоденне кількагодинне вимкнення світла у населених пунктах громади.

Мешканець с. Хутора Олександр Лютовський порушив питання проведення ремонту автобусної зупинки у цьому населеному пункті та ремонту доріг як державного, так і місцевого значення.

Звичайно, невирішених проблем ще вистачає.

Сектор інформаційної

діяльності РДА.