Дев’ятнадцятого жовтня на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Судилківської ОТГ відбувся традиційний турнір з футболу пам’яті Леоніда Варави – вчителя фізичної культури місцевої школи.
У змаганнях взяли участь шість команд — з сіл Серединець, Жилинець, Мокіївець, смт. Грицева, команда «Цукровик» з м. Шепетівки та господарі змагань — КФК с. Городища. Після урочистого відкриття змагань було проведено жеребкування. Розподілилися команди наступним чином: до першої групи увійшли КФК с. Серединець, КФК с. Жилинець, КФК с. Мокіївець, до другої групи – КФК с. Городища, КФК смт. Грицева та команда з м. Шепетівки.
Після трьох турів у першій групі третє місце посіла команда із с. Серединець, друге місце – спортсмени з с. Мокіївець, а перше місце посіла команда із с. Жилинець. У другій групі лідером стала команда господарів, яка перемогли з рахунком 2:1 команди смт. Грицева та команду «Цукровик» з Шепетівки. Друге місце в групі посіла команда «Цукровик», третіми стали футболісти із смт. Грицева, які поступилися «Цукровику» з рахунком 0:1.
У матчі за третє місце футболісти із м. Шепетівки перемогли команду КФК з Мокіївець з рахунком 3:1. У фінальному поєдинку на Кубок пам’яті Л.Варави зійшлися давні друзі-суперники – команди сіл Городища та Жилинець. Майстерність господарів була вищою і вони здобули перемогу з рахунком 2:0. М’ячі забили Сергій Коломійчук та Сергій Ерзак.
Отож кубок переможця та грамоти виборола команда КФК с. Городища, у складі якої вис­тупали Василь Жук, Роман Яворський, Андрій Нижній, Віталій Швець, Володимир Лебідь, Назар Мельник, Володимир Хохолуш, Сергій Коломійчук, Сергій Ерзак.
Таким чином Кубок пам’яті Леоніда Варави, як і у попередні роки, залишився у господарів змагань. Призери турніру отримали грамоти та винагороди від спонсорів змагань: М.Козіцького, М.Любашевського, В.Кравчука, О.Плакси, В.Бурячківського, Ю.Івасюка, Ю.Дубінчука та родичів Л.Варави.
Грамотами та кубками були відзначені й кращі гравці. Так, кращим воротарем визнано Олександра Волинця («Цукровик», м. Шепетівка), кращим захисником — Валентина Данилюка (КФК с. Жилинці), кращим нападником став Володимир Хохолуш (КФК с. Городище).
Також за активну громадянську позицію у вихованні молоді, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, за плідну співпрацю та примноження спортивної слави Шепетівщини грамотою управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації був нагороджений Валерій Варава, який започаткував Кубок пам’яті брата, Леоніда Варави, та уже протягом восьми років організовує дані змагання.
Свято футболу відбулося також за підтримки Судилківської ОТГ, районної організації ВФСТ «Колос», Федерації футболу Шепетівського району та ОТГ, дирекції Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Віктор Козійчук,
головний суддя змагань.
На знімку: команда-переможець — КФК
с. Городища.