ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Потрібен справедливий розподіл коштів на ремонт доріг місцевого значення

Потрібен справедливий розподіл коштів на ремонт доріг місцевого значення

8 переглядів

На цьому наголосив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий під час наради з питань соціально-економічного розвитку Шепетівського району. Участь у ній взяли: голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук, депутати обласної ради Микола Дячук та Врам Мовсісян, помічник народного депутата України Романа Мацоли Віталій Янушевський, голови ОТГ, керівники окремих установ та організацій району.

На порядку денному було два питання: визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Шепетівському районі, які першочергово потребують ремонту у 2019 році, та виділення коштів на умовах співфінансування з місцевих бюджетів ОТГ для внесення змін до проектно-кошторисної документації будівництва перинатального центру районної центральної лікарні.

З першого питання виступив голова райдержадміністрації Роман Підопригора. Як він повідомив, враховуючи ліміт фінансування та пріоритетність доріг, що ведуть до соціально-важливих об’єктів інфраструктури, за результатами попереднього обговорення спільно з депутатами обласної ради та головами ОТГ було вирішено до переліку доріг, які першочергово будуть ремонтуватись у 2019 році, включити: дорогу від траси Шепетівка–Хмельницький до с. Городища через с. Пашуки (Судилківська ОТГ), від с. Устянівки до с. Орлинець (Грицівська ОТГ), від траси Шепетівка–Хмельницький до с. Сульжина через с. Вишневе (Ленковецька ОТГ).

Щодо внесення змін до проектно-кошторисної документації будівництва перинатального центру районної центральної лікарні, то голови ОТГ погодилися взяти участь у співфінансуванні цього проекту з метою завершення будівництва найближчим часом.

Наприкінці наради Вадим Лозовий відзначив злагоджену роботу депутатів рад усіх рівнів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у вирішенні нагальних питань розвитку району в інтересах громадян краю.

Сектор інформаційної

діяльності РДА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести