ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Працювати вчителем –Божий дар

Працювати вчителем –Божий дар

23 переглядів

Як у краплі роси відображається весь світ, так і діяльність вчителя відображається крізь призму життя. Його робота — це безмежне поле, на якому потрібно завзято та наполегливо працювати.

Саме таким даром володіє Світлана Станіславівна Дубовська — вчителька української мови та літератури, німецької мови Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона є прикладом педагога, яким можна пишатися. Завжди доброзичлива, усміхнена, щира та відверта у спілкуванні з учнями, колегами та батьками.
Народилася майбутня педагогиня у селі Осташках Хмельницького району, де була сумлінною ученицею місцевої школи.
З дитинства Світлана Станіславівна мріяла стати вчителькою. Збирала всі іграшки, садила перед собою на дивані брата та сестру, давала кожному ручку, зошит і починала вчити. Перевіряла, ставила оцінки, комусь робила зауваження, а когось хвалила… Таке дитяче вчителювання стало першою сходинкою до здійснення мрії — стати педагогом.
«Не загубити! Розвивати! Відродити!» — ось головне гасло, якого вона дотримується протягом 20-річної педагогічної діяльності. Щодня пошук, щодня несподіванки — то прикрі, то кумедні, щодня відкриття, які неможливі без натхнення. Адже Світлана Станіславівна відчуває серцем, підтримує своїх вихованців у разі необхідності, вселяє надію на щасливе майбутнє, а головне — творить в людині Людину.
Її уроки — це життєвий досвід. Наполеглива, щоденна праця приносить успіх.
Її учні мають щорічні призові місця у районі та в області з предметних олімпіад та у конкурсах МАН.
Усім своїм досягненням вчителька завдячує своїй сім’ї, яка є її надійною опорою. Адже вона, як справжня берегиня роду, виховує трьох синів, яким, як і своїм учням, прищеплює любов до Батьківщини, родини, віру у Бога.
Отож, шановна Світлано Станіславівно, прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня вчителя та високої відзнаки — районної премії працівників освіти!
Педагоги Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Залиште Ваш коментар
Перевести