ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Православний велопробіг

Православний велопробіг

6 переглядів

З благословення єпископа Шепетівського та Славутського Євсевія 24 червня, у День молоді, активісти Шепетівської єпархії здійснили православний велопробіг, маршрут якого пролягав храмами м. Шепетівки та району. Мета заходу — пропаганда здорового способу життя, знайомство з культурно-історичною спадщиною, а також спільна молитва за рідних та за мир в Україні.

Перед початком заходу настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, протоієрей Анатолій Вересюк відслужив молебень подорожуючим, окропив усіх святою водою та благословив у дорогу. Тренери з велотуризму команд «Імпульс» та «Меридіан» (с. Городище) — Віталій Василишин і Олег Яворський — провели інструктаж з техніки безпеки. Кортеж велосипедистів супроводжували працівники поліції та автомобіль «швидкої допомоги».

П’ятдесят сім зареєстрованих учасників велопробігу на чолі з головою молодіжного відділу Шепетівської єпархії, протоієреєм Федором Вересюком стартували від храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Першою зупинкою став храм Різдва Пресвятої Богородиці. Протоієрей Антоній Деяк ознайомив подорожуючих з історією храму. Учасники поставили свічки за здоров’я та помолились за рідне місто.

Двадцятикілометровий велопробіг фінішував у Городищенському Свято-Різдво-Богородичному чоловічому монастирі. Послушник Богдан розповів  гостям про минуле і сьогодення обителі та ознайомив зі святинями монастиря.

Згодом відбулося незабутнє шоу від команд з велотуризму. Учасники велопробігу вдало повторювали трюки майстрів. Це дійство викликало безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

По завершенні на усіх учасників чекала трапеза, тож молодь поспілкувалася з духовенством, знайшла однодумців та провела час у невимушеній дружній атмосфері.

Дякуємо усім, хто долучився до організації цього велопробігу, зокрема Шепетівській спілці ветеранів Афганістану.

Тетяна УСТЮШКІНА,

учасниця велопробігу.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести