ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Пристрасті на Гранітній

Пристрасті на Гранітній

12 переглядів

У понеділок, 29 червня, жителі вулиць Промислової та Гранітної перекрили легковим автомобілем дорогу. До такого вчинку вони вдалися, аби припинити рух військової техніки з Шепетівського ремонтного заводу, яка їздить їхніми вулицях на випробування. Люди скаржаться, що пересування великогабаритної техніки спричиняє незручності, нервове напруження та механічне пошкодження дорожнього покриття. 
З цієї причини ще 19 травня вони надіслали звернення до міської влади. Відтак це питання порушувалося на засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради. 

Як аргументував директор ДП «Шепетівський ремонтний завод» Олег Франкович Турінський, раніше техніка їздила на випробування через територію м’ясокомбінату, але згодом власник підприємства заборонив це робити. Тому у ремонтників не залишилось вибору, окрім як їхати вулицями Промисловою та Гранітною.
На даний момент через блокування ДП «Шепетівський ремонтний завод» не може здійснити обкатку техніки, яка є обов’язковою перед здачею замовлення. 
На місце події прибули правоохоронці. Оскільки усі дозвільні документи на проїзд техніки у працівників оборонного підприємства є, то відповідальність загрожує власнику автомобіля, яким перекрили вулицю.
На думку мешканців, цю проблему вирішили б лафети, на яких техніку могли б перевозити до місця випробувань без пошкодження дорожнього покриття. Натомість у ДП «Шепетівський ремонтний завод» посилаються на неможливість такого транспортування. Адже на підприємстві наразі не мають коштів для придбання такої техніки.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести