ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Присвоїли звання «Матерів-героїнь»

Присвоїли звання «Матерів-героїнь»

19 переглядів

Минулого четверга, 22 жовтня, трьом матерям, мешканкам нашого краю, голова районної державної адміністрації Юрій Басюк, голова Судилківської сільської ради Тетяна Котик та секретар Ленковецької сільської ради Іван Ковтонюк вручили почесні нагороди «Мати-героїня».

Відповідно до Указу Президента України від 08.05.2020 р. № 170/2020 «Про прис­воєння Почесного звання «Мати-героїня», за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно:
Березніцькій Людмилі Володимирівні – матері 5 дітей, жительці с. Ленківці,
Мазурець Тетяні Миколаївні – матері 5 дітей, жительці с. Коськів,
Павловській Наталії Миколаївні – матері 5 дітей, жительці с. Рудня-Новенька.
Під час церемонії нагородження, яка відбулась у райдержадміністрації, Юрій Басюк подякував матерям за самовіддану материнську любов та працю, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління, активну життєву позицію та побажав жінкам міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, поваги та любові від дітей.
Також зі словами щирих вітань до нагород­жених звернулися Тетяна Котик — голова Судилківської сільської ради та Іван Ковтонюк — секретар Ленковецької сільської ради, які привітали мешканок своїх громад з почесними нагородами.
Нагадаємо, що Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476/2001 «Про почесні звання України» Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох i більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дiтей у сiм’ї, створення сприятливих умов для здобуття дiтьми освiти, розвитку їхніх творчих здiб­ностей, формування високих духовних i моральних якостей.
(За матеріалами Шепетівської РДА).
На знімках: під час церемонії вручення нагород матерям-героїням.

Залиште Ваш коментар
Перевести