ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Привітали ювілярку

Привітали ювілярку

30 переглядів

В останній місяць літа з’явилася на світ чудова людина – працелюбна, хазяйновита, із щирим серцем і доброю душею Ганна Калениківна Броль, мешканка с. Вербовець, яка недавно відсвяткувала 90-річчя з дня народження.

Народилася ювілярка 15 серпня 1930 року у с. Сульжині. У сім’ї вона була старшою, тож і працювала важко ще з дитинства. Пережила голод 1933 року, закінчила 4 класи Сульжинської початкової школи. Під час війни копала з однолітками окопи біля Андронівки. Після війни пішла працювати у колгоспну ланку, де трудилася до пенсії.
Мінлива і непроста жіноча доля ювілярки. Хоча Бог не дав їй дітей, та всю любов і ласку вона віддала дітям своїх сестер — Ніни та Надії. Багато допомагала у вихованні племінників Петра, Володимира, Тетяни, Івана, Валерія. Нині Ганну Калениківну доглядає її сестра Надія.
У день славного ювілею з привітаннями та подарунками до оселі завітали рідні, сусіди, в. о. старости О.В.Хацаюк, яка передала вітання і подарунок від голови Ленковецької сільської ради Ю.П.Криворчука. Аматори Сульжинського СБК дарували ювілярці поетичні рядки та музичні вітання.
Тож з роси і води Вам, шановна Ганно Калениківно!
Тетяна КРАСНОЛУЦЬКА,
директорка Сульжинського СБК.

Залиште Ваш коментар
Перевести