ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Привітали ветеранів

Привітали ветеранів

31 переглядів

У переддень Дня Перемоги керівники району відвідали за місцем проживання та привітали ветеранів Другої світової війни, які мешкають на Шепетівщині.
Безпосередніх учасників бойових дій у районі залишилося тільки семеро: у с. Коськові – Петро Вікторович Кавалер, у с. Купиному – Володимир Григорович Врублевський, у с.Білокриниччі – Сергій Семенович Слончак, у с. Судилкові – Анатолій Григорович Антонюк, у с.Михайлючці – Текля Андріївна Гуменюк, у с. Вовківцях – Микола Леонтійович Шадюк, у с. Білополі – Ванда Едуардівна Маліновська.

Голова райдержадміністрації Ю.Басюк, заступник голови РДА В.Бузиль, заступник голови Шепетівської районної ради А.Мовсісян разом із головою ради ветеранів К.Колбасовською, головами Судилківської ОТГ Т.Котик, Ленковецької ОТГ Ю.Криворчуком, Михайлюцьким сільським головою Б.Книшем побували у домівці кожного учасника бойових дій.
Поважних ветеранів привітали з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вручили знаки народної пошани – пам’ятні медалі «За бойові заслуги. 75 років Перемоги», надали грошову допомогу у розмірі 2 тисячі гривень, яка була виділена з районного бюджету, та продуктові набори від Хмельницької обласної організації ветеранів.
Вітаючи сивочолих героїв, керівники району дякували їм за мужність, за те, що, відвоювавши країну у ворога, дали можливість наступним поколінням жити, творити, ростити дітей під мирним небом. Бажали їм та їхнім родинам добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба, щастя та злагоди, а також подякували за те, що, пройшовши крізь горнило вогненних років, є людьми, гідними прикладу.
А ще поспілкувалися з ветеранами, вислухали спогади про їхню молодість, поцікавилися нагальними проблемами.
Наш кор.
На знімках: під час вшанування учасників бойових дій у Другій світовій війні.

Залиште Ваш коментар
Перевести