ГОЛОВНА СТОРІНКА Влада та політика Про порядок компенсації для людей, які використовують електроопалення

Про порядок компенсації для людей, які використовують електроопалення

95 переглядів

Кабінет Міністрів затвердив порядок компенсації для людей, які використовують електроопалення.

Про це повідомив Денис Шмигаль на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Уряд затвердив порядок компенсації для людей, які використовують електроопалення. Така компенсація буде нараховуватися автоматично (на особові рахунки споживачів). Жодних довідок чи заяв писати не треба», — написав Прем’єр-міністр.

За його словами, «компенсації будуть виплачуватися людям, домівки яких обладнані електроопалювальними установками й у яких будинки не газифіковані або не мають централізованого теплопостачання».

Також компенсації будуть виплачені багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу. Загалом це понад 600 тисяч українських родин. Держава виділить на такий вид компенсацій 1,4 млрд грн.

Денис Шмигаль наголосив, що це рішення – один із кроків уряду, який дозволить знизити тарифи та встановити справедливі правила на ринку газу та електроенергії.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада ухвалила у першому читанні та в цілому проєкт закону «Про внесення змін до додатка № 3 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію».

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль раніше пообіцяв, що споживачі, які встановили системи електричного опалення, отримуватимуть компенсацію за підвищення тарифів на електроенергію.

Раніше ми писали «У МЕРІЇ ГОВОРИЛИ ПРО ЦІНИ НА ГАЗ ТА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ«.

Залиште Ваш коментар
Перевести