ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Професійна команда молодих травматологів КНП «Шепетівська ЦРЛ»

Професійна команда молодих травматологів КНП «Шепетівська ЦРЛ»

33 переглядів

Напевно, існує хибна думка, що молоді лікарі пос­тупаються старшим, бо мають менше досвіду. Однак є безліч аргументів, які доводять, що це зовсім не так. Адже перед початком своєї професійної практики хороший лікар здобуває знання у медичному університеті, стажується в інтернатурі, займається саморозвитком. Тому навіть у перший день постійної роботи у лікарні він уже має необхідну базу знань та навичок, щоб успішно допомагати пацієнтам краю.
Прогрес медичної галузі, розвиток наукових технологій, зміни у клінічних протоколах та нові рекомендації лікування вимагають від фахівців постійного удосконалення своїх навичок, поповнення знань. Від­радно, що у КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» поряд з досвідченими фахівцями старшого покоління добре зарекомендували себе молоді спеціа­лісти. Сьогодні мова піде про молодих травматологів.

 

— На базі травматологічного відділення КНП «Шепетівська ЦРЛ» створена потужна команда молодих лікарів-травматологів, спрямована на надання якісної медичної допомоги, на задоволення потреб пацієнта та стимулювання населення до збереження власного здоров’я, — коментує головний лікар КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» Валентина Савчук— у травматологічному відділенні запроваджуються сучасні оперативні втручання. Відтак, у 2018 році провели нову для нашої лікарні операцію — ендопротезування кульшового суглоба. Суть цього хірургічного втручання полягає у заміні ушкодженого хворобою суглоба штучним. Запроваджено PRP-плазмотерапію при зах­ворюваннях хребта.
Протягом останніх років у КНП «Шепетівська ЦРЛ» поліпшується якість надання травматологічної допомоги. І в цьому також заслуга молодих професіоналів. Про них гарно відгукуються вдячні шепетівчани.

Михайло Федина —
завідувач, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення. Закінчив Івано-Франківський національний медуніверситет 2011 року. У Шепетівську ЦРЛ прийшов працювати 2013 року;
Віктор Шевчук —
лікар-ортопед-травматолог. Закінчив Буковинський
державний медичний
університет 2015 року.
У лікарні працює
з 2017 року;
Євген Колодчук —
лікар-ортопед-травматолог. Навчався у Тернопільському державному медичному університеті. Отримав диплом 2015 року, а у лікарні
трудиться з 2017 року;
Мирослав
Мартишевський —
лікар-ортопед-травматолог. Закінчив Вінницький національний медичний університет у 2016 року. Працює
у ЦРЛ з 2018 року.
Залиште Ваш коментар
Перевести