ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Професіонал своєї справи

Професіонал своєї справи

11 переглядів

За доброю традицією на День міста громада Шепетівки вшановує своїх кращих людей. І завжди серед них – працівники ДП «Шепетівський лісгосп».
От і цього року Почесної грамоти Шепетівської міської ради з нагоди свята удостоєний Віктор Віталійович Недосип, який працює трактористом на лісозаготівельних роботах лісгоспу. Його кандидатура на відзначення була рекомендована трудовим колективом лісівників як високопрофесійного, технічно грамотного працівника, який завжди вчасно і якісно виконує виробничі завдання. А ще Віктор Віталійович користується заслуженим авторитетом, є активіс­том громадського життя лісівників, має за плечима значний трудовий стаж.

У почесній та відповідальній справі плекання зеленого багатства краю значну роботу виконують трактористи лісгоспу. І Віктор Віталійович Недосип — з тих, хто дійсно може показати найвищий клас за кермом лісового «залізного коня».
На нього і його незмінного «помічника» МТЗ-82 випадає чи не весь цикл лісогосподарських робіт. А це трелювання лісу та вивезення деревини, які, до речі, потрібно вести з дотриманням усіх природозберігаючих технологій, з урахуванням сучасних вимог ресурсозбереження. А ще підготовка площ у розсаднику під посів лісових культур, догляд за насадженнями, створення мінералізованих смуг, аби уберегти ліс від пожеж.
Можна сказати, що Віктор Віталійович й на передовій із запровадження сучасних методів роботи, механізмів. Наприклад, застосування мульчера дозволяє не тільки ефективніше дог­лядати за лісом, а й підвищувати якість роботи.
І у цьому велику роль відіграє досвідченість і витримка лісівника-тракториста. Віктор Віталійович Недосип по праву може пишатися красою лісу, за якою стоїть і його нелегка праця. Її виконує за будь-якої погоди чи негоди. Тож за це і шана професіоналу лісівничої справи, який примножує зелене багатство краю.
В.ВАСИЛЕНКО.

На німку: тракторист ДП «Шепетівський ліс­госп» Віктор НЕДОСИП.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести