Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився безтурботний період раннього дитинства. Тож гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у Грицівському закладі дошкільної освіти.

 

Він в останні дні травня приймав багато гостей: батьків, бабусь та дідусів, вчителів. Усі охочі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків, яких у цьому році 51.

Цьогоріч Грицівський ясла-садок випускав дві групи, тому святкування проходило два дні. Так, 29 травня випускний у стилі «Стиляги» був у групі Галини Леонтіївни Михальчишиної, а 30 травня – у групі Ірини Федорівни Касьян, де дівчатка були у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, – у кра­ватках. Маленькими випускниками пишалися всі — і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

Звучало багато пісень (навіть англійською мовою) про садочок та майбутні перші шкільні роки.

Досить хвилюючим та оригінальними були таночки дівчаток з їхніми татами, а хлопчиків – з мамами. Такі танцювальні номери на випускному у цьому дошкільному закладі виконувалися вперше.  

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася в. о. завідувачки Грицівського закладу дошкільної освіти Валентина Леонідівна Гуменна, яка побажала усім міцного здоров’я, гарного навчання, чемності, старанності, здійснення усіх мрій та бажань. Вона вручила кожному випускнику диплом про закінчення дитсадка.

Завітала на захід з привітанням і майбутня вчителька дітей — Людмила Олександрівна Демчик, яка уже 1 вересня радо зуст­ріне їх біля шкільного порога.

Батьки випускників подякували вихователям, які допомагали їхнім дітям кожного дня, крок за кроком, пізнавати навколишній світ і себе у ньому.