ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Привітали освітян

Привітали освітян

14 переглядів

Напередодні Дня працівників освіти голова районної ради Петро Дзяворук та голова районної державної адміністрації Роман Підопригора зустрілися з педагогічними колективами Пліщинського та Плесенського закладів освіти. Вони привітали педагогів та вручили їм відзнаки: районну премію імені М.Островського, Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

До педагогічних колективів Корчицького та Хутірського НВК завітали заступник голови районної державної адміністрації Ліліана Танасієнко та заступник голови районної ради Артур Мовсісян, які також відзначили грамотами кращих педагогів.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх разом із помічником народного депутата України Романа Мацоли Іриною Топчій привітали педагогічні колективи Червоноцвітського, Городнявського та Михайлюцького закладів освіти.

*****

У рамках відзначення Дня працівника освіти у великій залі районної ради відбулася урочиста зустріч керівників району з педагогами-ветеранами освітянської галузі Шепетівщини. На святі були присутні голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук, помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму райдержадміністрації Наталія Грабельнікова.

У своїх виступах керівники району висловили вдячність педагогам-ветеранам за самовіддану та подвижницьку працю, значний особистий внесок у розвиток освіти району, за професіоналізм, витримку й терпіння у вихованні та навчанні підростаючого покоління.

Голова районної ради Петро Дзяворук відзначив плідну праці колишнього інспектора-методиста відділу освіти Шепетівської РДА Людмили Іллівни Цимбалюк. Її прізвище занесено до Книги Пошани Шепетівської районної ради.

За довголітню сумлінну працю в освітянській галузі, значний особистий внесок у розвиток освіти району, високий професіоналізм кращі ветерани освіти були відзначені Грамотами Шепетівської районної державної адміністрації та районної ради, цінними подарунками і квітами.

Святкову атмосферу доповнили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Сектор інформаційної

діяльності РДА.

Залиште Ваш коментар
Перевести