ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Привітали працівників поліції з професійним святом

Привітали працівників поліції з професійним святом

1 переглядів

Уранці, 4 липня, у Шепетівському відділі поліції відбувся захід з нагоди Дня Національної поліції.

Привітати працівників поліції з професійним святом завітали: голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук, секретар міської ради Микола Кікоть, голова Грицівської ОТГ Людмила Тіфенбах, заступник голови Ленковецької ОТГ Олена Волошина та заступник голови Судилківської ОТГ Валентина Мазур.

У своїх виступах гості наголосили, що на поліцію покладено відповідальне і благородне завдання — забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, а також надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій її потребують.

«Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви, допомоги тим, хто потрапив у біду. Переконаний, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту українського народу, захищатимуть від протиправних зазіхань на інтереси держави», — сказав голова РДА Роман Підопригора.

За зразкове виконання своїх посадових обов’язків, високий професіоналізм кращі працівники поліції були відзначені почесними грамотами та подарунками.

Сектор інформаційної діяльності РДА.

Залиште Ваш коментар
Перевести