ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Пиляївський юнак був забійником у шахті

Пиляївський юнак був забійником у шахті

6 переглядів

Жителі с. Пиляїв та навколишніх сіл знають та поважають довгожителя Івана Ничипоровича Філюса, який недавно відзначив свій 95-річний ювілей.

Народився Іван Ничипорович 19 січня 1924 року в с. Пиляях. Нелегким був життєвий шлях ювіляра, з юних літ він важко працював і 16-річним юнаком вже  трудився забійником у шахті на Донбасі. Потім були примусові роботи у Німеччині, важкі, голодні післявоєнні роки.

Згодом зустрів своє кохання — дівчину Надію. З нею прожив 60 років щасливого подружнього життя. Дружина народила йому доньку і сина.

Іван Ничипорович весь час працював механізатором у колгоспі та мав багато відзнак за хорошу роботу. Роботящий, веселий, комунікабельний, він завжди готовий був допомогти. Тому, коли у селі почали відновлювати церкву, подружжя Філюсів було серед найактивніших.

Зараз у Івана Ничипоровича двоє дорослих внуків, підростають двоє правнуків. Попри поважний вік ювіляр має чудову пам’ять і ясний розум, він цікавий  співрозмовник, достеменно знає історію рідного села.

Тож вітаємо Івана Нечипоровича з ювілеєм! Бажаємо, щоб усі роки, які дарував йому Бог, були світлими, легкими, щоб усі труднощі залишилися позаду. А головне — міцного йому здоров’я!

В.МУРАНОВА,

завідувач сільським клубом.

Залиште Ваш коментар
Перевести