Жителька с. Онишківці Євгенія Юхимівна Рудик 22 липня відсвяткувала свій 90-й день народження. Привітати іменинницю завітали Грицівський селищний голова Людмила Василівна Тіфенбах, інспектор соціальної допомоги відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Тетяна Володимирівна Савчук, в.о. старости сіл Велика Шкарівка, Курганівка, Онишківці Сергій Григорович Прикоп, а також завідувач сільським клубом Алла Іванівна Конишева, завідувач сільської бібліотеки Тетяна Василівна Сидорчук та учасниця вокального колективу Катерина Антонівна Королішина.

Гості привітали Євгенію Юхимівну з ювілеєм та побажали їй міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя.

Нелегкий життєвий шлях довелося пережити на своєму шляху цій мужній жінці. Адже саме на долю її покоління випали роки революції, голодомору, Другої світової війни, повоєнного лихоліття. В 11 років залишилася без батьків, а в 12 років була змушена йти працювати, для того, аби хоть якось прожити. Працювала на фермі, а вже потім  — в ланці колгоспу. Далі вийшла заміж, де з чоловіком народили четверо дітей та, на жаль, найстаршого сина подружжя втратило через недугу. Зростили і виховали три донечки: Надію, Тетяну та Галину, від яких дочекалася сім онуків і три правнуки.

Євгенія Юхимівна чудова господиня, любляча матір свої дітей, яка радіє великій та дружній родині.

Тож затишку Вам в оселі, люблячих близьких за столом і доброї щирої посмішки на Вашому обличчі!