ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Разом ми зможемо все

Разом ми зможемо все

12 переглядів

В останні травневі дні у всіх навчальних закладах, зазвичай, на шкільних подвір’ях збиралися на свято останнього дзвоника учні, випускники, вчителі, батьки і гості. Саме це свято підбивало підсумки шкільного марафону довжиною у 9 місяців, а для випускників було стартовим відліком у нове, доросле життя.
Та цьогоріч життя і природа внесли свої корективи у вихор шкільних буднів — усі навчалися вдома дистанційно. Це стало непростим випробування для педагогів, учнів, для їхніх батьків, проте жорсткий карантин уже позаду.
Директор міської ЗОШ № 4 Людмилою Пістрюга розповіла, яким був цей нав­чальний рік і які плани на наступний.

— Наша школа, що має майже столітню історію, завжди була і є відкритою для усіх без винятку учнів і формує в дітях дух творчості, креативності та конкурентоспроможності.
Загалом 2019-2020 навчальний рік був складним за своєю формою, але досить цікавим за змістом. Викликом часу стало дистанційне навчання — онлайн-уроки, zoom-конференції та інше. Педагоги школи налагодили процес у інноваційному освітньому просторі.
Протягом усього навчального року наші учні ставали учасниками і переможцями всеукраїнських проектів, олімпіад, міського та обласного конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН. Зокрема, у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» взяли участь 134 учні, 130 школярів — в екологічному під назвою «Колосок».
Третій рік поспіль наша шкільна команда є переможцем обласного конкурсу «Олімпійське лелеченя». Ці досягнення – результат роботи наших педагогів, серед яких 15 мають вищу категорію, а 7 – звання «вчитель-методист» і «старший вчитель».
— Про шкільну медіатеку, одну з найкращих в області, ми уже розповідали на шпальтах «Шепетівського вісника»…
— Це дійсно гордість нашої школи. Крім того ми відкрили нову музейну експозицію «Герой нашого часу», модернізували ресурсну кімнату з символічною назвою «Дитяча парковка» для дітей з особливими освітніми потребами. Пишаємося відкриттям шкільного лісництва «Барвінок», галереї «Сонце не вміє світити наполовину».
— Людмило Василівно, батьки першокласників цікавляться, чи будуть у перших класах заняття з польської мови.
— Цьогоріч ми набираємо два перших класи — 1-А з українською та 1-Б з польською мовою навчання. Класоводом 1-А класу буде вчитель вищої категорії Алла Миколаївна Жабенко, а 1-Б класу — вчитель вищої категорії Людмила Віталіївна Березенська.
Загалом, у нашій школі з 2007 року функціо­нують класи з польською мовою навчання. До речі, з першого класу навчання проходять і українською, і польською мовами. А в групі продовженого дня учням допомагатиме волонтер — вчитель польської мови, який ще й проводитиме безкоштовні курси польської мови «Розмовляй». За бажанням батьків такі курси будуть проводитися на безоплатній основі і для них.
— Людмило Василівано, чи будуть виставлені оцінки для всіх учнів?
— Звичайно, уже всі оцінки уже виставлені, а попереду у школярів літні канікули. У випускників все тільки починається. Зокрема, 25 червня відбудеться перше ЗНО – з математики, 29 червня – з української мови і літератури. Остання сесія ЗНО (з хімії) буде проведена 17 липня. Тому найбільш відповідальна пора у них ще попереду.
— Отож навчальний рік добігає кінця. Через карантин цьогоріч на шкільному подвір’ї не пролунав останній дзвоник…
— Однак свято останнього дзвоника відбулося в онлайн-форматі і я подякувала усім учасникам освітнього процесу. І сьогодні хочу сказати: «Шановні вчителі! Дякую вам, що надихаєте і мотивуєте наших дітей вчитися і ставати кращими. Дякую вам, батьки, за підтримку і розуміння наших спільних проблем».
А ще дякую нашим учням — за терпіння, наполегливість і щоденну працю. Вірю, що все буде добре, що разом ми зможемо все!»
— Дякую Вам за розмову.

Раїса ЖИТИНСЬКА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести