ГОЛОВНА СТОРІНКА Людина і законКримінал Рекет по-шепетівськи

Рекет по-шепетівськи

9 переглядів

Шепетівська місцева прокуратура 23 березня ц. р. затвердила та скерувала до місцевого суду обвинувальний акт за обвинуваченням мешканця Шепетівського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених кількома статтями Кримінального кодексу України (грабіж, викрадення офіційних документів з корисливих мотивів тощо).

Так, за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні молодого чоловіка обвинувачено у тому, що він наприкінці січня поточного року, у нічний час, застосовуючи насильство, відкрито заволодів мобільним телефоном, паспортом та банківськими картками потерпілого.

Далі, вчиняючи свої злочинні дії, спрямовані на незаконне збагачення, обвинувачений намагався відкрито заволодіти коштами потерпілого, зняти їх з банківських карток. Проте не зміг довести свій злочинний умисел до кінця, оскільки потерпілий свідомо вказав невірні пін-коди до вказаних карток.

Але зловмисник на цьому не зупинився. Відвізши потерпілого до лісового масиву, став вимагати у нього гроші у сумі 2000 гривень. Завдав йому кілька ударів, здійснив кілька прицільних пострілів із пневматичного пістолета у потерпілого. Після чого останній став тікати. Наздогнавши, так би мовити, свою жертву, обвинувачений заподіяв йому ще кілька ударів, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді ран, саден та синців.

Після невдалих спроб відкрито заволодіти грошовими коштами потерпілого, примусив його надати розписку про повернення йому грошей у сумі 2000 гривень за нібито не притягнення потерпілого до кримінальної відповідальності, що не відповідало дійсності, оскільки потерпілий відносно нього злочину не вчиняв.

Але і це не зупинило обвинуваченого у його прагненні до легкої наживи. Приїхавши серед ночі до матері потерпілого та показавши їй розписку сина, яку він отримав незаконно, таким чином ввівши жінку в оману, обвинувачений заволодів її коштами у сумі 1000 гривень, які витратив на власні потреби.

Наразі обвинувальний акт перебуває на розгляді у Шепетівському міськрайонному суді.

І.КОМАР,

керівник Шепетівської

місцевої прокуратури.

Залиште Ваш коментар
Перевести