ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Революція Гідності – найтрагічніша сторінка новітньої історії України

Революція Гідності – найтрагічніша сторінка новітньої історії України

12 переглядів

Двадцятого лютого поточного року шепетівчани відзначили п’яту річницю жахливих подій Революції Гідності. У цей день у міському будинку культури відбувся тематичний захід «Вони тримають для нас небо», приурочений вшануванню подвигу учасників Майдану, зокрема й нашого земляка, Героя України Миколи Дзявульського.

На тематичний захід завітали рідні загиблих учасників АТО/ООС на Сході України. Поіменно згадували вірних синів Батьківщини, мешканців Шепетівщини, які віддали життя за мир на рідній землі. Побажали й швидшого повернення додому нашому військовополоненому моряку Сергію Цибізову.

На сцені вихованці колективів МБК декламували щемні патріотичні вірші, співали пісні. Ведучі розповідали про події Революції Гідності, перших загиблих, ділилися спогадами очевидців. Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв.

А насамкінець усі долучилися до тихої всеукраїнської акції «Ангели пам’яті». Шепетівчани розвішували символічних ангелів на гілках дерев у пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну.

Цього дня на міському кладовищі також відбулася церемонія покладання квітів до могил Героя України Миколи Дзявульського та захисників, які загинули на неоголошеній війні. Панахиду за загиблими відправив протоієрей Василь Гетьман.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести