ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Рідні Сергія Цибізова побачилися з сином

Рідні Сергія Цибізова побачилися з сином

9 переглядів

П’ятнадцятого січня Російський суд відмовив у клопотаннях захисту полонених українських моряків, повідомляє УНН з посиланням на адвоката Олега Єлисєєва

Суд відмовив клопотання захисту щодо випуску з клітини та зміни підсудності на військовий суд у відповідності до Женевської конвенції.

Мокряку, Оприську, Семидоцькому та Цибізову дозволили побачитись з родичами, а Терещенку, Головашу, Попову і Шевченку окрім цього надали по 30 хвилин часу для ознайомлення з матеріалами справи.

Раніше УНН повідомляв, що українським морякам, полоненим Росією, не надали можливість для побачень з рідними у СІЗО.

Адвокат моряків, звинувачених у незаконному перетині російського кордону, вважає, що клопотання про продовження їм арешту підлягає передачі для розгляду Московському гарнізонному військовому суду.

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні кораблі ФСБ РФ обстріляли і захопили три судна Військово-морських сил ЗС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів «Бердянськ» і «Нікополь» і рейдового буксира «Яни Капу», які здійснювали плановий перехід з порту Одеси в Чорному море в порт Маріуполь в Азовському морі.

24 українських моряка заарештували в Криму на два місяці, потім їх перемістили в російські СІЗО в Москві.

Залиште Ваш коментар
Перевести