ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Рідному місту — більше барв і кольорів

Рідному місту — більше барв і кольорів

13 переглядів

Уже другий рік поспіль Шепетівка святкувати­ме День міста у другу неділю червня. Цьогоріч святкування буде незвичним ще й через те, що проходитиме у час карантину. З програмою святкування заходу можна буде ознайомитися на офіційному сайті Шепетівської міської ради.

А ми вирішили запитати у мешкан­ців, що їм найбільше подобається у рідній Шепетівці і чого вони бажають у її День народження.

 

 «У нас живуть щирі люди та багато талано­витої молоді. У шепетівських військових частинах служать справжні герої, які захищають нашу Україну на Сході. На жаль, не завжди нам вдається об’єднуватися, щоб творити справді великі справи. Адже наодинці ми всі хороші, проте взаємодії дуже бракує. Цього ще треба вчитися.

Тому у День міста бажаю цінувати своє, обирати проукраїнський шлях та об’єднувати­ся заради розвитку Шепетівки. Божого благо­словення усім та розбудови майбутнього на основі християнських цінностей!», — отець Василь БОДНАР, настоятель Шепетівської парафії УГКЦ, військовий капелан.

«Я — корінна шепетівчанка. Тут народила­ся, виросла, працюю і тут живе уся моя сім’я, починаючи від бабусь з дідусями. Тому дуже люблю своє рідно місто.

Як підприємиця, дуже хочу, щоб було більше інвесторів, які готові вкладати власні ресурси у розвиток міста. Щоб будувалося більше ви­робництв та комерційних об’єктів, які ство­рюватимуть нові робочі місця. Щоб молодь не хотіла виїжджати, а могла залишатися у рідній Шепетівці, тут працювати, самореалізо­вуватися і тим самим продовжувати активне життя нашого міста», — Інна СІКОРА, підпри­ємиця, депутатка Шепетівської міської ради.

«Мені подобається, що у Шепетівці є актив­ні люди, які готові творити зміни у нашому місті. Вони часто виявляють власну ініціативу та готові брати на себе відповідальність, щоб щось змінювати. Приємно, що чимало шепе­тівчан завжди відгукується на ці ініціативі і залюбки їх підтримують. Але таких людей все ще недостатньо для того, щоб впливати на за­гальний розвиток міста.

Тому бажаю, аби нашим мешканцям виста­чало рішучості та сміливості до дій. Щоб біль­ше переймалися проблемами міста, менше критикували у соціальних мережах та не боялися відповідальності ухвалювати важливі рішення про зміни, які нам вкрай потрібні», — Олена ДРАЧУК, громадська активістка, голо­ва ГО «ОТГ-23».

«Територіальне розміщення Шепетівки є дуже зручним. Біля нас поруч є ліс, що на­справді є гарною перевагою. Ми маємо хоро­ше шляхове сполучення. Якщо раптом бракує розваг чи ще чогось у Шепетівці, без проблем можна дістатися до Рівного, Хмельницького чи навіть Києва і Львова.

Я шаную своє місто, бо тут народився і ви­ріс. Шепетівка мене повністю задовольняє, щоб тут жити, працювати та розвиватися.

А побажати у День міста хочу, щоб молодь не залишала свою домівку. Після навчання поверталася і пробувала змінювати Шепетів­ку. Адже саме молодь є рушієм змін і без неї розвиток неможливий», — Дмитро ЖОРОВ, працівник галузі підприємництва.

«У День народження Шепетівки я бажаю гармонійності та сучасності. Хочеться більше барв і кольорів. Щоб цвіли квіти, вирізнялися цікаві сучасні архітектурні форми. Зараз усе, на жаль, має вигляд сірості. Сподіваюся, що з часом це вдасться виправити.

А ще мрію, аби у Шепетівці був сучасний парк. Територія нинішнього парку культу­ри і відпочинку хороша, бракує лише гарних дизайнерських рішень для його осучаснен­ня. Тож нехай у Шепетівки буде більше мож­ливостей для розвитку та краси», — Наталія ОГНІВЧУК, шепетівчанка.

Спілкувалася Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести