ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Рівно рік тому виявили першого в світі пацієнта з COVID-19

Рівно рік тому виявили першого в світі пацієнта з COVID-19

41 переглядів

17 листопада 2019 го стало відомо про першого хворого новим типом коронавируса. Ним виявився житель китайської провінції Хубей. Саме від нього стали заражатися інші. Однак, офіційно нульовим пацієнтом нікого так і не визнали.

Обороти епідемія почала набирати в кінці грудня минулого року. У січні 2020 го почали фіксувати перші випадки і в інших країнах. З тих пір всьому світу виявили 55 мільйонів випадків COVID-19, понад мільйон 300 тисяч чоловік не впоралися з хворобою.

В Україні епідемія дісталася у березні. І з моменту поширення COVID-19 в країні виявили більш ніж в шість разів більше випадків зараження, ніж в Китаї. Згідно з офіційними даними РНБО, до 17 листопада в нашій країні інфекцію виявили у 557 657 осіб, а через пов’язані з цим ускладнень померли 9 856 пацієнтів.

Фахівці досі не дійшли єдиної думки щодо того, як міг з’явитися цей вірус. У багатьох країнах спішно триває розробка вакцин проти нього.

Більшість вчених вважають, що COVID-19 – вірус зоонозного походження. Передбачається, що він міг передатися людині від летючих мишей. Відомо, що перші хворі в місті Ухані відвідували оптовий ринок “Хуанань” або працювали там. На ринку продавали морепродукти, а також тварин – змій, птахів, кажанів. Досі достеменно невідомо чи був ринок “Хуанань” джерелом поширення COVID-19.

 

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести