Сильні вітри, які у неділю та понеділок пронеслись західними областями України, накоїли чимало біди. Їх пориви сягали 25-30 метрів за секунду, тож було оголошено про другий (помаранчевий) рівень небезпеки. Не оминула своїми витівками стихія і Шепетівщину. У нашому краї від неї найбільше потерпіли електромережі.

Як повідомив директор Шепетівського РЕМу Олександр Черниш, пошкоджень зазнали чотири 10-кіловатні повітряні лінії, дві з яких були відключені повністю. Також постраждало чимало 4-кіловатних повітряних ліній. Загалом, за станом на 11 березня, повністю було знеструмлено 16 населених пунктів району, а у багатьох інших місцеві мешканці зазнали цих незручностей частково.

За словами Олександра Миколайовича, для ліквідації пошкоджень було задіяно практично весь особовий склад РЕМу, працювали п’ять бригад та вісім одиниць техніки. Відтак протягом наступних днів електропостачання сіл було повністю відновлене.

Негода додала роботи й комунальникам у райцентрі. Зокрема, працівникам ШРЕПу довелось оперативно прибрати з проспекту Миру березу, яку вітер зламав поблизу кафе «Рандеву». А потім відразу виїхали на вулицю 400-річчя Шепетівки, яку перекрило звалене вітром дерево.

Як виявилось, тут буревій з корінням вивернув стару липу. Інша ж, що росла поряд, перебувала в аварійному стані. На щастя, у той момент поблизу не було автомобілів та людей.

Крім того, на в’їзді до міста вітер повалив і рекламний бігборд.