ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Розпочалася реєстрація учасників

Розпочалася реєстрація учасників

127 переглядів

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестових зошитів.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме з 5 по 19 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних Центрів оцінювання якості освіти.
З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник (учасниця) зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО із таких навчальних дисциплін: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови. Тестування відбудеться 10 квітня 2021 року.
Окрім участі у пробному ЗНО із одного з навчальних предметів, здобувачі освіти зможуть додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.
Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.
(З інших видань).

Залиште Ваш коментар
Перевести