ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Рятувальники краю гасять пожежу у Чорнобильській зоні відчуження

Рятувальники краю гасять пожежу у Чорнобильській зоні відчуження

5 переглядів

Дев’ятнадцятого квітня на виконання доручення ДСНС України на Хмельниччині приведений у готовність та направлений до Чорнобильської зони відчуження зведений загін ГУ ДСНС України у Хмельницькій області для гасіння масштабної лісової пожежі. До його складу увійшли сили і засоби з усіх районів області, а це 25 одиниць спецтехніки та 125 осіб особового складу. Серед рятувальників є і шепетівчани.
Зведений загін сповна забезпечений усім необхідним для виконання завдань за призначенням, зокрема, пересувним пунктом життєзабезпечення особового складу для автономного перебування підрозділів у зоні ліквідації надзвичайної ситуації.
Перший заступник начальника Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Дмитро Бондар провів інструктаж особового складу зведеного загону, а також привітав вогнеборців з Великоднем. 
Поряд із цим, служба порятунку Хмельниччини цілодобово бореться з масовими пожежами в екосистемах (а їх з початку року виникло 341, з них 25 – лісові), щоденно здійснює заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції (проведення дезінфекції вулиць, місць масового скупчення людей, об’єктів життєзабезпечення), виявляє та знищує вибухонебезпечні предмети часів минулих воєн.
Однак, незважаючи на весь цей величезний щоденний обсяг завдань, рятувальники Хмельниччини не можуть бути осторонь загальнонаціональної вогняної біди, яка виникла у Чорнобильській зоні відчуження, та виконуватимуть свій обов’язок у складі зведених сил практично з усієї держави.
На знімках: перед виїздом рятівників
у зону відчуження ЧАЕС.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести