Шепетівська боксерська школа активно

заявляє про себе на різноманітних змаганнях

У серпні цього року у м. Кропивницькому (Кіровоградська обл.) проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів. До збірної команди Хмельниччини увійшли шестеро шепетівських боксерів, вихованців тренера Максима Алтуняна. Двоє з них – Владислав Гордійчук та Максим Дудар – засвідчили високий клас майстерності: перший став фіналістом чемпіонату, а другий увійшов до півфіналу.

Владиславу Гордійчуку лише 16 років, ази боксерських боїв почав освоювати з 12-літнього віку. На цьогорічному чемпіонаті України він виступав у юніорській групі, у ваговій категорії до 75 кг. У перших трьох поєдинках Владислав переміг своїх суперників із Дніпропетровщини, Івано-Франківщини, Донеччини зі стабільним рахунком — 5:0. У півфіналі він боксував із колишнім чемпіоном Європи, харків’янином Володимиром Ражбою, який також поступився юному шепетівчанину.

Був відповідальним для нашого Владислава і фінальний поєдинок, адже проти нього вийшов на ринг дворазовий чемпіон Європи, вінничанин Олександр Кушнір.  Бій видався запеклим і закінчився з рахунком 3:2 на користь вінничанина. Але, на думку тренера Максима Алтуняна для Владислава срібна медаль — це справжня перемога. Адже юнак дійшов до фіналу, що для молодого, не титулованого боксера є значним досягненням.

Результативно вів бої на чемпіонаті й 16-річний шепетівчанин Максим Дудар. Хлопець також виступав у юніорській групі, у ваговій категорії до 70 кг. Він легко переміг своїх суперників у перших трьох боях, увійшов до півфіналу і там, поступившись місцевому боксеру, став третім у поєдинках серед юніорів, отримавши звання кандидата у майстри спорту.

Після таких вдалих виступів наших юних боксерів Владислава Гордійчука та Максима Дударя зарахували до національної збірної команди України з боксу. Зараз вони перебувають на зборах у м. Харкові, готуються до міжнародного боксерського турніру, який незабаром проходитиме в Ірландії. Однозначно, що Владислав, як фіналіст, поїде на цей чемпіонат. Тренер очікує хороших результатів, він впевнений у своєму учневі.

А у боях серед дорослих боксерів України брав участь Олександр Кичалюк (вагова категорія до 81 кг), який засвідчив п’ятий результат і також захистив звання кандидата у майстри спорту.

Максим Алтунян щиро вдячний за спорядження та супровід наших спортсменів на ці відповідальні поєдинки добродіям С.Єсаяну, В.Дацику, О.Ільчуку, О.Вєсєлкову, М.Дячуку, В.Кочетигову, С.Дячуку та спеціалістам міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту — за сприяння у розвитку боксу у Шепетівці. Дякуючи їм, сьогодні 180 дітей мають змогу відвідувати секцію боксу при ДЮСШ.