ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Секрети її майстерності

Секрети її майстерності

12 переглядів

Життя надзвичайно швидкоплинне. Воно тече так стрімко, що іноді й така гарна та визначна дата, як 60 років від дня народження, настає несподівано.
Напевно, так і для начальника відділу освіти та культури Шепетівської районної державної адміністрації Наталії Миколаївни Грабельнікової, яка 29 червня святкує ювілей.

Коли пройдено трохи більше половини життєвого шляху, коли струни душі вже бриніли і радістю, і смутком, і болем, і любов’ю, зберегти рівновагу у житті допомагає незгасна енергія душевного тепла, справедливості й надії. Саме такі якості поєднує у собі наша ювілярка.
Повсякденна копітка діяльність на відповідальній посаді вимагає від Наталії Миколаївни повної відданос­ті справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіо­налізму. І їй це вдається. Адже наш керівник щиро уболіває за майбутнє освіти Шепетівщини, намагається зробити все, що від неї залежить, аби всі учасники освітнього процесу району відчували себе у закладах освіти комфортно, щоб забезпечити якість освітнього процесу.
Є люди, які народжуються для того, щоб бути лідерами. Доля наділяє їх багатьма талантами, вмінням розбиратися в людях і блискавично давати оцінку тій чи іншій ситуації, вмінням повести за собою колектив, заслужити повагу та виз­нання. Саме такою є Наталія Миколаївна. Їй притаманні — компетентність, висока відповідальність, відчуття нового та вміння йти на розумний ризик, сміливість в ухваленні рішень, постійне прагнення бути кращими, комунікабельність, увага до підлеглих.
Підхопивши естафету попередніх поколінь, Наталія Миколаївна зберігає і примножує найкращі традиції освіти, освячені часом. А розуміється вона у цих традиціях якнайкраще, адже її мама – вчитель, мати чоловіка – теж педагог, яка багато років віддала освіті району (працювала завідувачкою методичного кабінету).
Та й Наталія Миколаївна прий­шла в освітянську галузь у далекому 1981 році після закінчення Рівненського педагогічного інституту. Спочатку була Грицівська середня школа, потім – Шепетівський міський комітет комсомолу, а з 1989 року – районний відділ освіти.
Саме тут, у відділі, і розпочався її кар’єрний ріст – методист, завіду­вач методичного кабінету, заступник начальника відділу освіти, начальник відділу освіти та культури.
Наталія Миколаївна завжди сповнена ентузіазму та ідей. Щороку вона прагне до нових горизонтів.
Ми – колектив відділу освіти – цінуємо, шануємо і поважаємо Вас, Наталіє Миколаївно, за порядність, надійність, мудрість, відповідальність.
Спасибі Вам за те, що навіть у найскладніших ситуаціях Ви зберігаєте оптимізм і впевненість у собі. Все це необхідно у Вашій діяльності.
Ми щиро вітаємо Вас з ювілей­ним днем народження! Міцного Вам здоров’я, Божого благословення, сімейного затишку і щастя, щед­рої світлої долі, багатої на любов і ласку, прихильної до всієї вашої родини! Хай життя дарує Вам благополуччя, достаток, душевне тепло і спокій, а у професійній діяльності — нових Вам досягнень та починань!
Нехай здійсняться усі творчі задуми і плани, минають негаразди і непорозуміння, а починання нехай супроводжують надія та успіх! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енер­гією, натхненням і радістю!

Т.ЯКОВЧУК,
завідувачка районного
методичного кабінету.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести