ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Шепетівчани, котрі повернулися з-за кордону, перебувають під контролем поліції

Шепетівчани, котрі повернулися з-за кордону, перебувають під контролем поліції

10 переглядів

Від 3 березня до м. Шепетівки та населених пунктів Шепетівського району загалом повернулися з-за кордону 222 мешканці. Про це повідомив завідувач Шепетівського відділу лабораторного центру МОЗ Володимир Мазаєв.

«Санітарно-епідеміологічні станції прикордонних областей України передають дані фахівцям лабораторного центру про тих мешканців, які зареєстровані у нас, зокрема на Шепетівщині, і які перет­нули кордон та прямують додому.
Є також випадки, коли не всіх вдається зафіксувати. Тому медпрацівників міста і району зобов’язали контролювати приїжджих з-за кордону людей. У сільській місцевості ідентифікація дається легше. Там люди один одного знають і відразу передають нам інформацію.
Після цього ми формуємо єдиний список і направляємо його у Центр ПМСД, міський і районний штаби з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Шепетівський відділ поліції. Останні здійснюють безпосередній контроль за дотриманням карантинних заходів», — пояснює Володимир Мазаєв.

Усі громадяни, які повернулися з інших країн, підписують інформовану згоду та зобов’язуються відбути 14 днів на самоізоляції. За порушення цих заходів можуть отримати штраф у розмірі від 17 тисяч гривень.

«Від 3 березня вже минуло більше місяця, тому частина таких людей успішно вийшла з само­ізоляції. За станом на 6 квітня у «домашньому закритті» перебувають ще 145 мешканців міста і району. Наразі у жодного з них поки що не зафіксовано підозр інфікування», — розповідає завідувач Шепетівського відділу лабораторного центру МОЗ.

Володимир Мазаєв також просить усіх, хто є свідками порушення режиму самоізоляції приїжд­жими з-за кордону, відразу телефонувати до правоохоронних органів за номером 102.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
Перевести