З нагоди Дня міста, 9 червня, на площі імені Тараса Шевченка відбулися урочистості та святковий концерт.

На сцені виступали колективи дитячої музичної школи, загальноосвітніх закладів міста. Гостей свята творчими номерами по­ра­ду­ва­ли і «сонячні» діти — учасники «Ше­пе­тівсь­кої спіл­ки за­хис­ту прав ді­тей та мо­ло­ді з ін­ва­лід­ністю внас­лі­док ін­те­лек­ту­аль­них по­ру­шень та ін­ших особ­ли­вос­тей роз­витку «Ді­ти сон­ця».

З вітальним словом до шепетівчан звернувся міський голова Михайло Полодюк. Він  побажав містянам та гостям свята здоров’я, щастя та добробуту, бо, як мовив, головна цінність Шепетівки – це його громада. 

Михайло Полодюк розповів присутнім, як вдалося встановити історичну дату надання Шепетівці Магдебурзького права та, як жило і управлялося  наше місто у далекому 1619 році.

Під час церемонії нагородження Почесними грамотами Шепетівської міської ради та цінними подарунками міський голова разом із заступником міського голови Наталією Стасюк відзначив кращих представників підприємств, установ та громадських організацій міста, які зробили вагомий внесок у розвиток Шепетівки та нині працюють на благо громади.

Фото Володимира КОРОЛЬКОВА.