ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Шепетівчанин в Антарктиді окрім роботи не забуває й про улюблені хобі

Шепетівчанин в Антарктиді окрім роботи не забуває й про улюблені хобі

57 переглядів

Уже більше як пів року шепетівчанин Максим Білоус перебуває на острові Ґаліндез в Антарктиді. З 21 квітня цього року він там працює системним механіком у складі 25-ї Української антарктичної експедиції.

Про діяльність полярників часто розповідають у дописах на сторінці групи «25 УАЕ» у соціальній мережі «Фейсбук». Днями там опублікували звістку і про нашого земляка Максима Білоуса.

— Від виходу з ладу техніки ніхто не застрахований ні на «великій землі», ні, тим більше в умовах Антарктики. Але якщо у цивілізації завжди можна піти до магазину та купити те, що зламалося, то на антарктичній станції це неможливо. Тому робота механіка тут дуже важлива та потребує чарівного вміння іноді робити неймовірні речі та оживляти «мертві» прилади. Наш Максим Білоус саме такий – він може полагодити будь-що, будь-коли та з мінімальним набором інструменту і деталей, — розповідає у фейсбук-групі «25 УАЕ» системний адміністратор зв’язку Євген Прокопчук.

— Крім свого професіоналізму у Максима є дуже цікаві та корисні хобі — експериментування з їжею (результати цих експериментів завжди дуже радують всю команду) та фантастична література. Завдяки своєму широкому світогляду Максим завжди цікавий співрозмовник, з яким ніколи не буває сумно, а його оптимізм та здорове почуття гумору і незвичайні смаколики допомагають зимувати позитивно, — зазначають у дописі.

Бажаємо Максиму вдалого та приємного перебування в Антарктиді!

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести