ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Шепетівчанка виграла поїздку на Міжнародний авіакосмічний форум Ле-Бурже у Парижі

Шепетівчанка виграла поїздку на Міжнародний авіакосмічний форум Ле-Бурже у Парижі

38 переглядів

Шепетівчанка, студентка 4-го курсу Київського Національного авіаційного університету, випускниця Шепетівського НВК № 1 Олександра Мінчук стала однією з переможниць щорічного Всеукраїнського освітнього конкурсу «Авіатор–2020».

Уже вдесяте Фонд Бориса Колеснікова провів конкурс для студентів технічних і авіаційних спеціальностей України. Цього року участь взяли 8600 конкурсантів з 51 вищого навчального закладу. Кожен мав пройти чотири відбіркових етапи: тестування з точних наук, перевірку знань з технічного лексикону англійської мови, вирішити бізнес-кейси і презентувати власні розробки в авіакосмічній сфері перед фахівцями галузі.
Оцінювали проєкти і стартапи конкурсантів члени журі під керівництвом відомого авіаконструктора Дмитра Ківи: директор представництва «Emirates» в Україні Євген Іванов, операційний директор Міжнародного аеропорту «Одеса» Олександр Черепанов та керівник департаменту з академічних зв’язків «Прогрес­тех-Україна» Максим Гладських.
Експерти і організатори конкурсу визначили тридцятку кращих конкурсантів, які успішно подолали відбіркові тури і блискуче упоралися із захистом своїх проєктів. Серед них і наша землячка Олександра Мінчук.
— Насправді я вже вдруге беру участь у цьому конкурсі. І хоча він розрахований на студентів технічних спеціальностей, а я навчаюся за напрямком міжнародних відносин, все ж вирішила спробувати свої сили. Торік увійшла до складу 200 фіналістів. Але не вдалося подолати четвертий етап, де обирали 100 переможців. Проте на цьому не зупинилася і через рік знову взяла участь. Цьогоріч кількість переможців скоротили до 30 осіб, боротьба була жорст­кішою, але мені вдалося здобути першість, — ділиться враженнями Олександра Мінчук.
— Другий рік поспіль ми проводимо фінал «Авіатора» у форматі «Зацікав інвестора». Це дає конкурсантам можливість зробити акцент на практичному аспекті стартапу, розкрити творчий потенціал, продемонструвати аналітичне мислення. Члени журі акцентували свою увагу на роботах, які можуть мати вагомий внесок в авіаційну і аерокосмічну промисловість України, — розповідає Софія Мудрик, директор Фонду Бориса Колесникова.
Поїздка переможців «Авіатора–2020» до Парижу відбудеться у червні. Українські студенти побувають біля стендів і експонатів лідерів авіабудування, поспілкуються з професіоналами, пройдуть майс­тер-класи. Також для учасників поїздки буде можливість відвідати парк розваг «Діснейленд».

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести