ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Шепетівчани — серед найкращих

Шепетівчани — серед найкращих

1 переглядів

Дванадцятого жовтня, напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України й Покрови Пресвятої Богородиці, у Центрі культури і дозвілля «Перлина» Красилівської міської ради було проведено заключний гала-концерт обласного фестивалю-конкурсу сценічних творів військово-патріотичної тематики, який тривав в області з вересня.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою пропагування кращих зразків мистецтва патріотичного спрямування, виховання у підростаючого покоління почуття любові до рідної землі, поваги до пам’яті її захисників.

Кращі колективи та виконавці з усіх куточків Хмельниччини — володарі першої, другої та третьої премій у чотирьох жанрах: «Вокал», «Художнє слово», «Інструментальна музика» та «Хореографія» — оспівували у вокальних, поетичних, музичних і хореографічних творах героїчне минуле й буремне сьогодення України та щиру любов до своєї Вітчизни.

Надзвичайно приємно, що колективи Шепетівського району не залишилися осторонь, а були запрошені на гала-концерт, як кращі виконавці, номінанти першої та другої премій.

Учасниками гала-концерту стали колектив Шепетівського РБК «У всіх на вустах», вокальний дует «Поляночка» Судилківського ОТГ, соліст РБК П.Яцишин та аматор Білопільського СК Ленковецької ОТГ Г.Никончук.

Всі учасники по закінченні фестивалю були нагороджені кубками та дипломами.

Поїздка наших краян відбулася за сприяння ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Залиште Ваш коментар
Перевести