Як відомо, 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських суден, які здійснювали плановий перехід у порти Маріуполь і Бердянськ на Азовському морі. Росія затримала українських моряків. В оприлюдненому списку полонених, які перебували на бортах бронекатерів «Бердянськ»,  «Нікополь» та рейдового буксира «Яни Капу», є і наш земляк Сергій Цибізов.

У понеділок, 26 листопада, ФСБ Росії оприлюднила відеозапис «допиту» трьох полонених українських моряків, які були затримані під час сутички з російськими прикордонними кораблями. Про це повідомляє «ТАСС». На відео зафіксовані капітан третього рангу Володимир Лісовий, матрос Сергій Цибізов і член екіпажу бронекатера «Нікополь» Андрій Драч.

Інформацію про те, що 21-річний шепетівчанин Сергій Цибізов став бранцем Російської Федерації підтвердив його батько Андрій Миколайович. Чоловік дізнався про це наступного дня після затримання військових моряків. Сергій зателефонував з невідомого номера та повідомив, що перебуває у Криму і запевнив, що з ним усе гаразд.

За словами батька, його син півроку служить контрактником у Військово-Морських Силах.

У середу, 27 листопада, Київський районний суд окупованого м. Сімферополя обрав запобіжний захід для нашого земляка, заарештувавши його строком на місяць і 29 днів, до 25 січня 2019 року.

На знімку: скріншот з відео так званого допиту.