Селфі на пам’ять, приємні враження від спілкування та різноманіття емоцій від

кіноперегляду залишилися у шепетівчан після спецпоказу фільму «Наші Котики»

 

Нагадаємо, попереднього тижня ми анонсували приїзд до Шепетівки одного з  головних героїв фільму «Наші Котики», нашого земляка Дмитра Хом’яка. Він завітав не сам, а разом з продюсером стрічки Степаном Бандерою, який, до того ж, є онуком лідера українських націоналістів Степана Бандери.

«Відверто, я дуже хотів, щоб наша команда завітала до Шепетівки. Тому що я тут часто буваю і дуже люблю своє місто. На початках не було грандіозних планів, що у Шепетівці відбудеться спецпоказ. Але потім вирішили таки приїхати, щоб зустрітися з шепетівчанами. З певних обставин так сталося, що ми приїхали лише двоє. Багато хто хотів бути, але, на жаль, не вийшло. Разом з тим я радий, що ми тут є і зібралася повна зала глядачів. Це круто!», — такими словами розпочав кінопоказ наш земляк і головний актор стрічки Дмитро Хом’як.

Далі усі присутні мали змогу насолодитися фільмом. А після цього гості провели вікторину для шепетівчан з розіграшем сувенірної продукції і брендових футболок. Охочі також могли поставити питання для зіркових гостей.

Про свою причетність до відомого Степана Бандери та участь у фільмі «Наші Котики» продюсер стрічки Степан Бандера розповів:

«Я один із п’яти онуків Степана Бандери. Після його смерті двоє дітей переїхало до Канади, в тому числі і мій батько Андрій. Там я народився і виріс, тому ви чуєте мій акцент. Сам я документаліст, до цього знімав документальне кіно. Але оскільки добре знаю Марка і Уляну Супрунів, то на запрошення погодився долучитися до продюсерської команди».

За словами Степана, ще існує друкована версія фільму — кіноповість «Наші Котики. Бліндаж», яку видали у Харківському видавництві «Фоліо». Книгу написали Володимир Тихий та Валерій Пузік. Там містяться додаткові цікаві моменти. Кому цікаво, може собі її придбати.

На запитання шепетівчан, чи планують далі подавати стрічку на кінофестивалі, продюсер фільму зізнався:

«У залежності від того, як в Україні піде прокат фільму. Це нам дасть аргументи для того, щоб показати велику зацікавленість у стрічці. Звичайно, ми б хотіли подавати, але це залежить від ваших відгуків. Тому запрошуємо у соціальних мережах ділитися враженнями і думками: критикуйте, захоплюйтеся, лайкайте. І обов’язково запрошуйте своїх друзів та рідних до кіно».

Серед присутніх глядачів на зустріч із земляком прийшла і колишня директорка ЗОШ № 7 Неля Йосипівна Бунечко, яка добре пам’ятає Дмитра Хом’яка ще учнем цієї школи.

«Ми пишаємося здобутками Дмитра Хом’яка, бо це гордість нашого міста і школи (нині НВК № 3). Дмитро навчався у класі з інтенсивним вивченням англійської мови. Закінчив успішно музичну школу, найкраще грав у шкільній команді КВК, танцював, гарно співав. Він дуже талановитий і старанний. Закінчив навчальний заклад із золотою медаллю. Наш Дмитро виховувався у сім’ї високопрофесійних педагогів, які  працювали у нашій школі. І сьогодні хочу щиро подякувати за такого гарного сина батькові, Григорію Семеновичу, який присутній на цій зустрічі. На жаль, мама Дмитра, Ольга Іванівна, яка дуже любила і пишалася ним, недавно раптово пішла за межу життя, не дочекавшись презентації цього фільму. Тому продюсерам стрічки «Наші Котики» дуже пощастило з чудовим актором, шепетівчанином Дмитром Хом’яком», — зауважила Неля Йосипівна.

Марина ЛОЖКІНА.