За гарною традицією сонячного вересневого дня підбивати підсумки та ділитися успіхами й досягненнями агропромислової галузі Хмельниччини, 7 вересня відбулося урочисте відкриття ХХХІІ обласної агропромислової виставки «Агро-Поділля–2019». Цього року до участі у заході долучилося більше 350 учасників з усіх регіо­нів України та закордону. Також традиційно кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств представили райони області, заклади профтехосвіти, окремі вищі навчальні заклади та лісові господарства.
Уже дев’ятий рік поспіль аграрії Хмельниччини є лідерами з урожайності ранніх зернових культур. Щодо чисельності великої рогатої худоби наша область посідає в Україні третє місце, з чисельності поголів’я корів — друге, щодо виробництва молока — перше місце у державі.

Тож в цей урочистий день лунали слова вітання від керівництва області та міста, представників депутатського корпусу, аграріїв.
Вітаючи учасників 32-ї обласної агропромислової виставки «Агро-Поділля–2019», т. в. о. голови адміністрації Володимир Кальніченко висловив сподівання, що виставка дасть можливість кожному віднайти для себе нових партнерів та постачальників, підписати нові контракти, поділитися досвідом роботи, популяризувати сільськогосподарську продукцію, аби й надалі розвивати своє виробництво. Посадовець подякував хліборобам за гарні показники та лідируючі позиції в аграрній галузі та інвесторам, які розвивають сільське господарство в області.
На завершення Почесними грамотами обласної державної адміністрації було відзначено кращих працівників сільського господарства. Серед нагороджених відзнаку отримав і тракторист-машиніст ТОВ «Серединецьке» Василь Михайлович Мерзляков.
Під час знайомства із виставкою керівники області відвідали експозиційний намет Шепетівського району (на знімку). У ньому їх привітав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, який коротко наголосив на досягненнях підприємств агропромислового комплексу Шепетівщини у 2019 році.
Святковий настрій гостей свята забезпечували кращі професійні та самодіяльні колективи закладів культури Хмельницької області.
За організацію виставки та надання посильної допомоги районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність: Корпорації «Сварог Вест Груп» (М.М.Агарков), ТОВ «Поділля +» (І.І.Вичавка), ТОВ «Старт-інтер-прайз» (А.С.Паляниця), ТОВ «Весна-Агро» (В.В.Турінський), ТОВ «Інтерпродукт» (В.М.Павонський), ПП «МВМ-13» (В.М.Мовсісян), ФГ «Агроінвестпроект-2005» (В.М.Поліщук), ФГ «Добробут-2012» (Д.М.Лановий), ФГ «Орхідея-2006» (О.П.Коломійчук), ФГ «А-Гро» (В.П.Грицюк), ФГ «Мартіко» (С.І.Мартинюк), ФГ «Віра» (О.В.Сведенюк), а також приватним підприємцям Л.І.Кравченко, Ю.В.Сінькову, Т.В.Дронь, головам об’єднаних територіальних громад та сільських рад району.