ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Шепетівська центральна районна лікарня отримала новий апарат ШВЛ від «Епіцентр Агро»

Шепетівська центральна районна лікарня отримала новий апарат ШВЛ від «Епіцентр Агро»

31 переглядів

З послабленням карантинних обмежень та частковим поверненням до звичних умов життя увага людей поступово відвертається від коронавірусної інфекції. Але статистика говорить, що небезпека не минула. Експерти не виключають можливості нового спалаху пандемії. Тож лікарі мусять завжди бути у повній готовності. А допомагає їм у цьому соціально відповідальний бізнес.

Днями у Шепетівську центральну районну лікарню представники «Епіцентр Агро» доставили новий апарат штучної вентиляції легень.
— Цей апарат ШВЛ американського виробництва. Він ефективний тим, що його можна використовувати як при інвазивній терапії, так і при не інвазивній. Тобто він буде корисний не лише при лікуванні хворих на COVID-19, а й при інших захворюваннях, котрі впливають на дихання пацієнта. Зокрема і для новонароджених діток, — пояснює керівниця служби соціальної політики Хмельницького регіону компанії «Епіцентр Агро» Світлана Павлишина.
Як повідомила пані Світлана, апарат ШВЛ не просто доставили до лікарні, а разом з інженерною службою відразу інс­талювали. Тож нова медтехніка уже повністю готова до використання.
— У процесі замовлення апарату виникали деякі труднощі. Оскільки попит на таку медтехніку більший, ніж спроможність виробників у постачанні. Перші спроби закупити ШВЛи у Китаї не були успішними. Тому ми звернулися до американських виробників. І дуже радіємо, що таки вдалося придбати якісніші висококласні апарати. Тепер Шепетівська центральна районна лікарня не просто має фахових лікарів, а й забезпечена якісним медичним обладнанням, — додає Світлана Павлишина.
— Якщо на території Шепетівщини діє комерційне виробництво, то воно зобов’язане підтримувати розвиток соціальної сфери населених пунктів і людей, які тут живуть і працюють. Пайовики, турбота про них — це основа нашої діяльності. Тому ми завжди будемо про них дбати. Якщо ж виникає якась проблема, ми спільно, однією командою готові її вирішувати, — говорить Сергій Філюк, керівник Північного кластера «Епіцентр Агро».
— Ще від початку пандемії, з березня, представники компанії «Епіцентр Агро» постійно приїжджають до нас з допомогою. Ми регулярно отримуємо засоби індивідуального захисту для медперсоналу, дезінфікуючі речовини. Наше інфекційне відділення відчуло значну підтримку, отримавши медичне обладнання, кисневі концентрати, монітори пацієнта, м’який інвентар. Були повністю замінені матраци, подушки, ковдри та комплекти постільної білизни. Додатково доставлені багатофункціональні ліжка, — ділиться Валентина Савчук, головна лікарка КНП «Шепетівська ЦРЛ».
За її словами, у центральній районній лікарні налічується 14 апаратів ШВЛ. Але більшість з них застарілі та потребують постійних ремонтних робіт. Три апарати середнього класу — у кращому стані, але їм уже понад 10 років. З нових надход­жень мали лише апарат ШВЛ, який прид­бала Шепетівська міська рада.
«Апарат ШВЛ від компанії «Епіцентр Агро» для нас дуже потрібне медичне устаткування. Дуже дякуємо за такий подарунок! Звичайно, хотілося б, щоб такі апарати нам не знадобилися, але щодня маємо хворих, які потребують їхнього застосування. Віримо, що новий апарат ШВЛ допоможе врятувати не одне життя, — додає Валентина Савчук.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести