ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Шепетівська ЦРЛ отримала апарат штучної вентиляції легень «Ювент-Т»

Шепетівська ЦРЛ отримала апарат штучної вентиляції легень «Ювент-Т»

3 переглядів

Ця подія відбулася 22 травня. До Шепетівської ЦРЛ завітали міський голова Михайло Полодюк, заступник міського голови Наталія Стасюк, які передали апарат штучної вентиляції легень «Ювент-Т». Він відноситься до апаратів експертного класу та створений для здійснення респіраторної підтримки дорослих, дітей і навіть новонароджених у складних клінічних ситуаціях на будь-якому з етапів інтенсивної терапії. Обладнання придбане за кошти міського бюджету.

Для підтримки шепетіських медиків, які борються з інфекційними хворобами, та щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 рішенням 71-ї позачергової сесії Шепетівської міської ради 7-го скликання депутати перерозподілили кошти бюджету міста і ухвалили рішення про спрямування Шепетівській центральній районній лікарні коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень «Ювент-Т» та концентратора кисню. Ціна апарату, виробником якого є київська компанія «ЮТАС», склала 647 тисяч гривень.
«Обираючи новий апарат штучної вентиляції легень, консультувалися з лікарями, зокрема з головним реаніматологом ЦРЛ Валерієм Сивоконюком, які називали сильні та слабкі сторони кожного з апаратів. Таким чином вирішили придбати техніку вітчизняного виробництва. Цей апарат ШВЛ дешевший за закордонні аналоги і влаштовує якістю своєї роботи лікарів», — зазначив Михайло Полодюк.
Головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук подякувала очільникам міста за розуміння і підтримку у цей нелегкий час пандемії. У свою чергу міський голова висловив слова вдячності медикам за їхню невтомну роботу, зауважив, що сьогодні вони на передовій у боротьбі з епідемією небезпечної хвороби.
З бюджету громади для Шепетівської ЦРЛ виділено близько 1 млн. гривень на боротьбу з СOVID-19.
— Ці гроші пішли на придбання необхідного обладнання, лікарських препаратів та засобів індивідуального захисту медиків, — зазначив Михайло Полодюк.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести