ГОЛОВНА СТОРІНКА Влада та політика Шепетівська міська рада оновилася на 56%

Шепетівська міська рада оновилася на 56%

46 переглядів

34 кандидати отримали повноваження депутатів Шепетівської міської ради восьмого скликання та урочисто склали присягу.

Спільно з новообраним міським головою Віталієм Бузилем сьогодні до роботи у міській раді офіційно приступили депутати Шепетівської міської ради. За результатами виборів, які публічно озвучила Територіальна виборча комісія, серед обранців у раду зайшли 15 чинних та 19 нових депутатів. Відповідно склад депутатського корпусу оновився на 56%.

Тепер інтереси громади у Шепетівській міській раді представлятимуть 9 політичних партій:

  • “Європейська солідарність» — 6 депутатів,
  • “За конкретні справи» — 5 депутатів,
  • “За майбутнє» — 4 депутати,
  • “Слуга народу» — 4 депутати,
  • “Опозиційна платформа – за життя» — 4 депутати,
  • Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» — 3 депутати,
  • Всеукраїнське об’єднання «Свобода» — 3 депутати,
  • “Сила і честь» — 3 депутати,
  • “Наш край» — 2 депутати.

Оновлений депутатський корпус за гендерною ознакою налічує 21 чоловіка та 13 жінок, у співвідношенні 62% чоловіки і 38% жінки.

Найстаршим депутатом восьмого скликання став 65-літній Володимир Сасюк, директор ДП «Шепетівський лісгосп». А наймолодшим — 26-річний Павло Алілуйко, сільський голова Плесенської ОТГ.

Цікаво, що за кількістю отриманих голосів, найбільше підтримали кандидата у депутати Шепетівської міської ради від політичної партії “Європейська солідарність» Олега Довганя. Йому довірилися 219 шепетівчан, що складає 60,66% від загальної кількості проголосованих на виборчому окрузі. Натомість, щоб стати депутатом ради, кандидатці від політичної партії “За майбутнє» Інні Яцковій вистачило і 5 голосів. Її результат складає найменшу кількість підтримки у 1,38%. Пані Інна пройшла завдяки 2-му номеру у єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Депутатський корпус нового скликання складається майже на половину з підприємців — 15 осіб. Також є 4 освітянина, 4 медики і навіть 3 безробітних.

Як озвучив під час першої установчої сесії новообраний міський голова Віталій Бузиль, чергове пленарне засідання депутатів відбудеться впродовж наступних 14 днів.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести