Протягом 1-2 червня у м. Сумах відбувся відкритий чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог», що проводився відповідно до Плану розвитку кінологічної служби Національної поліції України. 

За програмою чемпіонату чотирилапі долати смуги перешкод, мали пройти  курс слухняності, перевірку на постріл. Робили тварини і вибірку речей за запаховим маркером, здійснювали охорону речей, лобову атаку.

Хмельницьку область на цих змаганнях представляли юні кінологи з м. Шепетівки — Дар’я Мартинчук з чорним тер’єром Sireniti Crishtaleva Mriya у категорії «діти» та Альона Ігнатова з російсько-європейською лайкою Асою у категорії «юніори». Резервним учасником від Шепетівки був великий пудель Кьяра. Тренером нашої команди була відомий кінолог Ольга Беляєва. 

За результатом дводенного марафону Дар’я Мартинчук виборола 8 місце в особистому заліку (з 227 балами), Альона Ігнатова посіла 16 місце (139,1 бала). Серед 65 учасників змагань це непоганий результат.

У командному ж заліку Хмельницька область увійшла до десятки найкращих команд, виборовши восьме місце серед 25 команд з результатом 366,1 бала. 
Переможці отримали кубки, медалі та пам’ятні призи. Вітаємо шепетівську команду юних кінологів  з таким гарним виступом і бажаємо подальших успіхів у дресируванні службових собак.