ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Шепетівські вогнеборці навчали малечу безпечній поведінці

Шепетівські вогнеборці навчали малечу безпечній поведінці

3 переглядів

У понеділок, 19  листопада,   співробітники 21 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління  ДСНС України у Хмельницькій області завітали до дитсадка «Ластівка», що у м. Шепетівці, аби під час акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» нагадати малечі правила безпечного життя та ознайомити із професією рятувальника.

Спершу вогнеборці розповіли малечі, як поводитись вдома і під час прогулянки, як діяти, якщо трапилась пожежа та у разі небезпечної знахідки.  Далі малечі запропонували роздивитись пожежний автомобіль та пожежно-рятувальне обладнання, що допомагає вогнеборцям ліквідовувати пожежі й наслідки різних надзвичайних ситуацій; приміряти бойовий одяг та захисний шолом, сісти за кермо пожежного автомобіля, що викликало у малечі надзвичайне захоплення.

Наприкінці зустрічі дітям вручили пам’ятні листівки з інформацією правил безпеки життєдіяльності, та сфотографувались на згадку про цікаву зустріч.

Наступного дня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності шепетівські вогнеборці завітали до медичного училища, аби розповісти студентам основні правила пожежної безпеки. Медичний заклад відноситься до об’єкта з масовим перебуванням людей, що у разі пожежі може призвести до трагічних наслідків.

Під час зустрічі із студентами надзвичайники роз’яснили присутнім основні норми пожежної безпеки, яких слід дотримуватись як в побуті, так і в роботі, адже це — складова охорони праці в медичній галузі. Крім того, надзвичайники розповіли медикам, як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння, вказавши на першочергові дії на випадок пожежі.

А вже 21 листопада рятувальники 21 Державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівки самі приймали гостей. У цей день до них завітали шепетівські школярі.

 Під час екскурсії юні гості оглянули пожежне депо, роздивились аварійно-рятувальну техніку, забралися у кабіну пожежного автомобіля. Уявляючи себе справжніми рятувальниками, дітлахи фотографувалися за кермом автомобіля, приміряли бойове спорядження. Крім того, дітей ознайомили з пожежно-технічним озброєнням та внутрішнім життям підрозділу. Також маленькі гості дізналися чимало нової інформації як про роботу рятувальників, так і про правила безпеки життєдіяльності у зимовий період

Рятувальники впевнені, що проведення таких озйомлювальних заходів є дуже важливим, оскільки кожна дитина може почерпнути для себе «протипожежну» інформацію, що спонукає молоде покоління  не лише свідомо ставитися до власної безпеки, але й у разі необхідності не залишатись  осторонь, а надати допомогу тому, хто її потребує.

Шепетівський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Залиште Ваш коментар
Перевести