ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Шепетівський ліцей долучився до всеукраїнської програми “здорових шкіл”

Шепетівський ліцей долучився до всеукраїнської програми “здорових шкіл”

69 переглядів

Учні Шепетівського НВК №1 долучилися до челенджу у Всеукраїнській програмі «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів».

Мета програми – популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.

Програма складається з 3-х етапів (челенджів): 

  1. Фізична культура (спорт-челендж, тривалістю з 16.11.2020 до 16.12.2020);
  2. Ментальне здоров’я  (02.02.2021 – 02.03.2021);
  3. Здорове харчування  (01.04.2021 – 30.04.2021).

“За перший тиждень, який проходив під гаслом “Фанова руханка”, наш ліцей лідирує  серед 468 шкіл України. Було важко, бо запланували багато заходів, але дуже круто. Другий тиждень став теж не з легких, проходив під гаслом “Спорт родиною”. Вся наша ліцейна родина об’єдналася заради того, щоб показати Україні, що спорт — це дуже важливо. А головне — це дуже весело: приносить як користь, так і хороший настрій, зближує рідних людей у сімейному і шкільному колі. З нетерпінням чекаємо наступних завдань. Готові до їх виконання”, — розповідає Орест Сорочан, представник учнівського самоврядування НВК №1.

Наприкінці челенджів буде організовано презентацію здійснених активностей, де визначатимуть переможців. А найактивнішим закладам освіти буде виділено гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму  90 000 гривень.

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 800 школах, залучивши 250000 дітей по всій Україні протягом трьох років.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести