ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «Шепетівському віснику» — 95 років!

«Шепетівському віснику» — 95 років!

31 переглядів

Саме так, 7 листопада 1925 року побачив світ перший номер газети «Шлях Жовтня», спадкоємцем якого став «Шепетівський вісник».
Дев’яносто п’ять років – це поважний вік не лише для людини, а й для періодичного видання. Редакційні колективи кількох поколінь випустили 15850 номерів газети. І кожен з них – це історія нашого краю, літопис життя Шепетівщини.
Змінювалися назви газети, покоління журналістів, переосмислювалися життєві цінності, ставали іншими уподобання людей. І завжди у вирі будь-яких історичних подій була наша газета. На її сторінках завжди у цент­рі – людина праці, здобутки трудових колективів, розповіді про цікавих, неординарних особистостей, про тих, хто слугує взірцем моральності, пат­ріотизму, людяності, сили духу.
Змінилася риторика міськрайонки після Революції Гідності. Чи не у кожному номері розповідали про наших земляків-героїв, які віддали своє життя за мир і спокій у рідному домі, відстоюючи незалежність України у боротьбі з агресором. А ще пишемо про наших краян, які і нині воюють на Сході, виявляючи мужність і героїзм.
Хоча і не всім це подобається, але ми дотримуємося принципів свободи слова. Тому шепетівчани висловлюють свої різнобічні думки, критикують владу, діляться своїми болями і тривогами.
Незважаючи на пандемію коронавірусу, карантинні обмеження, ми працюємо і випускаємо газету.
Скептики кажуть, що читати сьогодні не модно. Однак щоразу переконуємося, що це не так. Соціальні мережі не замінять газетні шпальти. Пости, статті переважна більшість не дочитує до кінця, не заглиблюється у зміст написаного, але водночас ставить «лайки».
Та, зрештою, у мешканців сіл далеко не у всіх є смартфони і якісний інтернет. Власне, їм не вистачає часу, щоб у ньому «сидіти». А у вихідні вони таки читають нашу газету.
Приємно, що, попри економічні труднощі, наші читачі знаходять можливість і передплачують «Шепетівський вісник». І сьогодні тираж нашого видання найбільший серед міських та районних газет області.
Тому ми вдячні усім нашим прихильникам, які не зраджують сімейні традиції і з покоління у покоління читають саме міськрайонку.
Як кажуть: «Без вітру не родить жито, без віри нема врожаю», а без читачів наш часопис не проіснував би 95 років.
Запевняємо вас, що й надалі будемо творити цікаву і різнобічну газету, писатимемо історію північного регіону області з центром у Шепетівці для майбутніх поколінь.
З повагою Світлана МОРОЗ,
редактор «Шепетівського вісника».

Залиште Ваш коментар
Перевести