ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Щастя вчителя — в успішних учнях

Щастя вчителя — в успішних учнях

17 переглядів


З доброю заздрістю читаєш матеріали про міську ЗОШ № 1. Це справжній храм науки.
Не так давно у «Шепетівському віснику» був надрукований матеріал «Гордість школи–2020». Щиро радію успіхам педагогів та їхніх вихованців, бо причетна до історії навчального закладу. Тут я провела більшу половину свого життя.
Наша школа завжди була і є попереду. Педагоги, серед яких працювала, також виховували і навчали майбутніх патріотів рідного міста — вчених, лікарів, учителів, інженерів, військових. Школу називали кузнею кадрів.
У навчальному закладі працювали досвідчені вчителі-професіонали. Це, зокрема, В.К.Шабадах, М.М.Кестельбойм, Л.Ф.Шамрай, М.С.Майзліш, І.М.Кестельбойм, Н.Г.Баєва та інші.
Ми сьогодні можемо назвати багатьох із тих учнів, які стали організаторами, керівниками закладів і організацій. Так, Судилківський ліцей, директором якого є Т.А.Регула, став флагманом освіти України. Заклад нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, а директор школи Т.А.Регула — орденом «Флагман освіти України».
О.В.Пипич — вчитель вищої категорії, директор школи-інтернату, готує заклад до переходу у школу-гімназію. Л.В.Пістрюга, випускниця нашої школи, директор ЗОШ № 4. Навчально-виробничий комбінат очолює Н.В.Чернушич — також наша учениця.
Випускника школи № 1 Ю.М.Басюка недавно призначили головою Шепетівської РДА. До речі, його батько — колишній будівельник, побудував у нашому місті чимало багатоповерхівок. Довгий час заступником голови РДА працював учень нашої школи С.О.Пономарьов.
Міський Центр ПМСД очолює А.Г.Нечипорук. Ми бачимо, як розширяється Центр первинної медичної допомоги. Його брат, також лікар, — випускник нашої школи. Обидва вони з лікарської сім’ї.
Випускник школи П.П.Трофімчук очолює комунальне лісогосподарство, депутат районної ради, проводить величезну шефську роботу в школах району. Його брат І.П.Трофімчук – лікар-уролог. Начальником лабораторії Хмельницької АЕС також є випускник нашої школи Анатолій Парахін.
Багато випускників повертаються працювати у свою школу. Серед них О.Є.Пристайчук — заступник директора з навчальної частини, О.Ю.Закревська – вчителька англійської мови, О.О.Басовська, О.Ю.Шуляков, І.А.Бялик – вчителі початкових класів.
Директор школи Н.М.Собчук – гарний організатор навчально-виховного процесу, підтримує колишніх випускників і примножує славні традиції школи, будує спільно з колективом сучасну освітню траєкторію розвитку навчального закладу. А загалом тут виховують чесних, порядних, конкурентноспроможних молодих людей, які будуть працювати на благо рідної землі.
І не треба говорити, що у нас кадровий «голод», що не можемо знайти професіоналів і чесних людей для управління країною.
Звичайно, за гранти і за гроші Сороса чесним не будеш. Переконана, що серед тих, хто живе в Україні і працює на її благо, є багато справжніх фахівців, зокрема випускників Шепетівської ЗОШ №1.
Є.ШАДРІНА,
колишня вчителька
історії ЗОШ № 1.

Залиште Ваш коментар
Перевести