ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Щоб допомогти у біді

Щоб допомогти у біді

41 переглядів

Відповідно до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху Державна служба України з надзвичайних ситуацій передала на Хмельниччину три спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі легкого типу на базі Ford Ranger, на загальну суму понад 11 мільйонів гривень. Один із автомобілів отримали шепетівські рятувальники.
Відтак 5 листопада в обласному аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення відбулася церемонія передачі сертифікатів та ключів від новеньких авто.
Спецавтомобілі призначені для проведення рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП та надання домедичної допомоги травмованим. Кожен з них обладнаний гідравлічним, пневматичним, комбінованим інструментом, електричним, який дозволяє виконувати роботи по деблокуванню постраждалих, пошуку у темну пору доби людей та гасіння пожеж за допомогою пінного вогнегасника. Є гідравлічний домкрат, гідравлічні ножиці, гідравлічний розжим, комбінований домкрат. Бензопила знаходиться в середині авто, яка дозволяє різати метал, пояснили рятувальники.
Перевагою нової техніки є те, що тепер чергова група зможе швидше приїхати на виклик та оперативніше надати допомогу.
Загалом, у 2020 році рятувальники Хмельниччини отримали 7 пожежних авто, на суму понад 35 мільйонів гривень та 9 спеціально аварійно-рятувальних машин, які вартували більш як 30 мільйонів гривень.
А 6 листопада керівники РДА на чолі з головою адміністрації Юрієм Басюком передали Шепетівському пожежно-рятувальному підрозділу ще й обладнання для порятунку на воді (круги та жилети).
У свою чергу, начальник Шепетівського районного сектора Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Вік­тор Матвійчук запевнив, що його підлеглі й надалі сумлінно виконуватимуть свій обов’язок, але відтепер вже з новітнім обладнанням та засобами захисту, які є неоціненним вкладом у підвищення боєздатності підрозділу.
На знімку: нове обладнання для рятувальників.

Залиште Ваш коментар
Перевести