ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Щоб жнива відбулися без втрат

Щоб жнива відбулися без втрат

27 переглядів

Під час збирання врожаю протипожежний
захист стає особливо актуальним

Зберегти врожай від пожеж – завдання усіх громадян країни. Тому рятувальники продовжують проводити інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану протипожежної безпеки у господарствах та готовності зернозбиральної техніки на території Шепетівського району.
Так, 2 липня було проведено рейд за участю начальника Шепетівського районного сектора ГУ ДСНС України, підполковника служби цивільного захисту Віктора Матвійчука, інженера з пожежної безпеки ТОВ «Лотівка-Еліт» Віктора Закліцького, старшого інженера ТОВ «Лотівка-Еліт» Вадима Окоянюка, представника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Валентини Лопоцюк.
Під час заходу працівники Шепетівського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області розповіли про порядок користування сертифікованими вогнегасниками, ознайомили хліборобів з вимогами щодо обслуговування зернозбиральної техніки та наголосили на чіткому дотриманню протипожежного режиму під час збирання врожаю зернових культур.
Окрему увагу фахівці приділили наявності первинних засобів пожежогасіння – вогнегасників. Рятувальники перевірили їхню справність, розповіли відповідальним особам про їхнє призначення та правила користування.
Основними причинами виникнення пожеж під час жнивової кампанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів.
Тож рятувальники наголошують: категорично забороняється палити стерню та пожнивні рештки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу них, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч з копицями соломи й сіна.
Пам’ятайте, що дотримання усіх цих вимог — гарантія збереження врожаю від пожежі!
Шепетівський РС ГУ ДСНС
України у Хмельницькій області.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести