Третього вересня перший дзвінок пролунав у загальноосвітній школі № 6 м. Шепетівки. І це не була традиційна лінійка. Організатори влаштували справжній  урочистий захід, що вразив присутніх. Іменниками свята стали першокласники, а їх цьогоріч 40,  та випускники — 18 одинадцятикласників. Зрештою, віднині мова піде про «Нову українську школу».

 

У цей день вперше до цього навчального закладу завітали 40 першокласників. Разом із класними керівниками — старшим вчителем, спеціалістом вищої категорії  Людмилою Лукашук та старшим вчителем Оленою Кондришеною — діти довго метушилися у вестибюлі ЗОШ № 6, знайомилися між собою та розгубленими очима шукали своїх батьків. Згодом порадували своєю присутністю педагогів, батьків та гостей на шкільному подвір’ї.

Дійство під назвою «Країна дитячих мрій» розпочали танком «Вчителька», який артистично виконали учні школи разом із вчителем української мови Діаною Поповою. Власне, саме танцювальними композиціями у цей день учні вирішили підкорити публіку. І це було насправді феєрично.

— Сьогодні, ось такого ясного вересневого дня, школа радо відчиняє двері своїм вихованцям. А на наших наймолодших учнів-першокласників чекає «Нова українська школа» — школа мрій, школа сподівань, доброти й пізнання нового. Для цього зусиллями міської влади, адміністрації, педагогічного та технічного колективів, батьків створено освітній простір. Приємно зазначити, що напередодні свята першого дзвоника батьки першокласників відгукнулися та самостійно змонтували 40 одномісних шкільних парт для своїх дітей, — зазначила у своєму вступному слові директор навчального закладу Наталя Щур.

Приємно, що на таку подію завітали друзі та постійні спонсори навчального закладу. Серед них — ветеран освіти Ольга Євгенівна Козиркова, голова батьківського комітету Олександр Хоронжук та директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир Сасюк. Додамо, що на честь свята Володимир Михайлович подарував ЗОШ № 6 ще й 20 м’ячів.

Не обійшлося без виступу «іменинників» дня – першокласників. Сьогодні саме вони перебували у центрі уваги – сором’язливі, збентежені, схвильовані, бо розповідали віршики перед такою великою аудиторією. Їх доповнили музичною інсценівкою вихованці шкільного «Театру мімів», які запросили учнів на яскравий та видовищний флешмоб.

Насамкінець урочистого заходу пролунав перший дзвінок, який оголосив про початок нового, 2018–2019 навчального року, у виконанні учня 1-А класу Олександра Лукащука та учениці 1-Б класу Тетяни Мельник. Отож, школа наповнилася дитячим гомоном і відчинила свої двері до Країни Знань.